29.10. 2023. A.D.

1. Dziś zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych do Pałacu w Raduszu, na godz. 16.00. Proszę o przygotowanie odpowiedniego stroju świętego, błogosławionego. Będzie wodzirej, jak również FOTOBUDKA 360 równocześnie zapraszamy do wsparcia tego balu. Bardzo dziękuje za pomoc w organizacji tej uroczystości.
  2. Są wyłożone karteczki (przy konfesjonale) na wypominki jednorazowe i na Msze wspólne za zmarłych. Jednocześnie prosimy, gdy ktoś chce zamówić Mszę gregoriańską to oczywiście istnieje taka możliwość, ale prośba jest taka, aby termin szybciej ustali z wyprzedzeniem chociażby o dwa miesiące.
  3. Nabożeństwa różańcowe jeszcze w poniedziałek i wtorek w łączność z wieczorną Mszą św.
  4. Spowiedź święta która będzie zarazem I – piątkowa  w Łubnie poniedziałek od godz. 16.30, a w Kołczygłowach we wtorek od godz. 16.30 do Mszy św. Bardzo prosimy o przypilnowanie dzieci młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  5. We wtorek na godz. 15.00 zapraszam na zbiórkę ministrancką do salki Jana Pawła II.
  6. W środę przypada uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. jak w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.45 odbędzie się procesja na cmentarz. Przypominamy, że w dniach od 1-8 listopada można uzyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiące: Komunia święta w każdym dniu oraz modlitwy za zmarłych i pobożne nawiedzenie cmentarza.
  7. W dniu 1 listopada przy wejściach na cmentarz, będzie stać młodzież z naszej parafii a ucząca się w szkole w Niepoględziu, będzie zbierała fundusze na wsparcie hospicjum w Chojnicach, „Aniołowo”.
  8. Chorych odwiedzimy w piątek: od godz.08.00 prosimy o zgłoszenie chorych w biurze parafialnym.
  9. W piątek rozpoczyna się nocna adoracja Najświętszego Sakramentu, zapraszamy do modlitwy indywidualnej jak i prowadzonej przez księży i tak: w Kołczygłowach od godz. 21.00- 22.00 – ks. proboszcz, a w Łubnie po Mszy świętej ks. wikariusz. Adoracja nocna zakończy się o godz. 07.30 w sobotę różańcem następnie z Mszą św.
  10. W sobotę do kościoła w Łubnie zapraszamy wszystkich zainteresowanych  na Mszę św. w intencji Koła Łowieckiego Hubertus na godz. 08.00. Będzie specjalna oprawa myśliwska tej Eucharystii.
  11. W niedzielę za tydzień o godz. 07.30 i o godz. 09.30 w Łubnie zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym: aby: Ojciec Święty pełniąc swoją misję z pomocą Ducha Świętego, nadal towarzyszył w  wierze powierzonej mu wspólnocie Kościoła.
  12. Rycerze Kolumba z naszej parafii zapraszają w niedzielę 12 listopada na godz. 17.00na cmentarz parafialny  na wspólny różaniec za naszych zmarłych.
  13. Poświęcenie grobów odbędzie się tradycyjnie w dniu 1 listopada, po procesji. Tym samy pragnę przypomnieć o przedłużeniu opłat grobów naszych bliskich, gdyż po upływie 20 lat, miejsca te mogą zostać przeznaczone dla innych zmarłych. Bardzo prosimy o dbanie o groby zmarłych i wyrzucanie śmieci do pojemników, a nie gdzie się da.
  14. Opłaty za stawiany pomnik proszę dokonywać w biurze na kilka dni przed przyjazdem firmy kamieniarskiej z pomnikiem.
  15. Jest nowy numer gazety: „w Rodzinie” i „Pielgrzym” w kruchcie kościoła, oraz kalendarze.