12.11. 2023. A.D.

1. Dziś zapraszamy dzieci z klas 3 wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 10.00, a po Mszy św. spotkanie z rodzicami.
  2. Dziś spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami o godz. 11.45.
  3. Dziś kolekta inwestycyjno-budowlana na nasze sprawy remontowe. Jako parafia musimy uzbierać kwotę 22 tyś. złotych jako nasz wkład 2 % inwestycji remontowych naszych kościołów i parkingu.
  4. Dziś przed kościołami odbędzie się zbiórka do puszek na „Kościół w Potrzebie” organizację, która wspiera chrześcijan w krajach, których są prześladowani.
  5. W dniu dzisiejszym Rycerze Kolumba z naszej parafii zapraszają w niedzielę 12 listopada na godz. 17.00na cmentarz parafialny  na wspólny różaniec za naszych zmarłych.
  6. We wtorek zbiórka ministrancka o godz. 15.00 w salce Jana Pawła II.
  7. W wtorek zapraszamy na scholę parafialną na godz. 16.00 do salki JPII.
  8. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Tego dnia o godz. 16.50  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  9. Za tydzień będziemy mogli wesprzeć Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie. Naszą modlitwą jak i materialnie.
  10. Za dwa tygodnie w niedzielę Chrystusa Króla zapraszam na uroczystości odpustowe, a w szczególności na godz. 12.00, którą odprawi ksiądz biskup Arkadiusz Okroj. Tą modlitwą rozpoczniemy WIELKIE obchody 200-lecia budowy kościoła w Kołczygłowach jak i 60-lecia powołania kościoła filialnego w Łubnie. Uroczystości będą trwały przez cały rok duszpasterski.
  11. Zbliżają się świata narodzenia Pana Jezusa i tym samym zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą szopkę Bożonarodzeniową.  Do udział w tym konkursie zachęcam całe rodziny z terenu parafii Chrystusa Króla jak i z poza parafii. Są przewidziane nagrody. Szopki należy przynieś do dnia 17 grudnia tj. 3 niedzieli adwentu. Szczegóły w regulaminie, który będzie dostępny za tydzień na stronie parafii.
  12. Jest nowy numer gazety: „w Rodzinie” i „Pielgrzym” w kruchcie kościoła.