26.11. 2023. A.D.

1. W dzisiejszą w niedzielę Chrystusa Króla zapraszamy na uroczystości odpustowe, o godz. 12.00, odprawi sumę odpustową ksiądz biskup Arkadiusz Okroj. Tą modlitwą rozpoczniemy WIELKIE obchody 200-lecia budowy kościoła w Kołczygłowach jak i 60-lecia powołania kościoła filialnego w Łubnie. Uroczystości będą trwały przez cały rok duszpasterski.
  2. Dziś otwierając świętowanie naszych świątyń zapraszam wszystkie instytucje świeckie jak i religijne i zarazem dziękuję za odpowiedź i przybycie. Bardzo dziękuję za obecność sztandarów, Żywego Różańca jak i poszczególnych sołectw oraz sztandary naszych Ochotniczych Straży Pożarnych z parafii jak i z Gałęzi Wielkiej. Bóg zapłać.
  3. Dziś zapraszamy na Światowe Dni Młodzieży, które mają miejsce w poszczególnych dekanatach nas w parafii św. Katarzyny w Bytowie na godz. 15.00. Szczegóły spotkania na plakacie jak i na stronie parafii.
  4. W poniedziałek zapraszam na spotkanie Franciszkanów Maryi do salki JPII. Proszę zabrać ze sobą Pismo Święte.
  5. W wtorek zapraszamy na scholę parafialną na godz. 16.00 do salki JPII.
  6. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Tego dnia o godz. 16.50  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. W piątek odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem od godz. 08.00, bardzo prosimy o zgłaszanie nowych chorych.
  8. W piątek Adoracja Eucharystyczna od wieczornej Mszy św. do sobotniego różańca.
  9. Już dziś zapraszamy do zarezerwowania sobie czasu na nasze rekolekcje parafialne, które będą miały miejsce w dniach 1-3 grudnia, będą połączone z świadectwem wiary Marty Przybyły i z adoracją Najświętszego Sakramentu. Plan rekolekcji: Piątek: spowiedź I-piątkowa w Łubnie od godz. 16.00; 17.00 Msza św. z świadectwem Marty Przybyły; spowiedź św. 16.30 w Kołczygłowach; 18.00 Msza św. z świadectwem Marty Przybyły. 21.00 adoracja prowadzona przez Martę Przybyłę. Sobota: 07.30 różaniec; 08.00 Msza św. z świadectwem Marty Przybyły; 16.00 – Łubno – Msza św. z świadectwem Marty Przybyły; 18.00 – Msza św. z świadectwem Marty Przybyły i adoracją prowadzoną przez Martę Przybyłę. Niedziela porządek nabożeństw jak zawsze. Podziękowaniem za świadectwo z naszej strony będzie ofiara złożona w piątek jak i w sobotę.
  10. Za tydzień zapraszam na wspólny różaniec o godz. 07.30 wraz z Ojcem Świętym aby: wolontariat jako wsparcie dla bliźniego był piękną drogą do ukazania Miłości do Chrystusa i Jego Kościoła
  11. Zbliżają się świata narodzenia Pana Jezusa i tym samym zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą szopkę Bożonarodzeniową.  Do udział w tym konkursie zachęcam całe rodziny z terenu parafii Chrystusa Króla jak i z poza parafii. Są przewidziane nagrody. Szopki należy przynieś do dnia 17 grudnia tj. 3 niedzieli adwentu. Szczegóły w regulaminie, który jest dostępny na stronie parafii.
  12. Za tydzień rozpoczyna się adwent i tym samym nowy rok liturgiczny i duszpasterski, który będzie pod hasłem „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła” Od pierwszej niedzieli adwentu, będzie można nabyć opłatek na stół wigilijny jak również świece wigilijne w cenie mała 15zł. a duża w 25 zł.
  13. Zostały zarezerwowane bilety na koncert familijny bajeczny Broadway czy 30 lat obecności Disneya. Biletów jest na 50 osób. Zgłoszenia do końca grudnia lub do wyczerpania miejsc. Koszt zraz z autobusem ok 55 zł. Decyduje kolejność zapisów, a sam wyjazd w dniu 17 marca do Słupska.
  14. Zachęcamy dzieci do przygotowania lampionów na czas adwentu. Dzieci, które będą uczestniczył w roratach będą mogły wziąć udział w wspólnym wyjedzie do Słupska.
  15. Jest nowy numer gazety: „w Rodzinie” i „Pielgrzym” w kruchcie kościoła.