03.12. 2023. A.D.

1. Trwają nasze rekolekcje z świadectwem Marty Przybyły. Bardzo dziękuję Pani Marcie za podzieleniem się swoim świadectwem życia. Bóg zapłać.
  2. Dziś zapraszam na wspólny różaniec o godz. 07.30 wraz z Ojcem Świętym aby: wolontariat jako wsparcie dla bliźniego był piękną drogą do ukazania Miłości do Chrystusa i Jego Kościoła
  3. Od dziś rozpoczyna się Adwent i tym samym nowy rok liturgiczny i duszpasterski, który będzie pod hasłem „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła” Od pierwszej niedzieli adwentu, będzie można nabyć opłatek na stół wigilijny jak również świece wigilijne w cenie mała 15zł. a duża w 25 zł.
  4. Zapraszamy do uczestnictwa z Mszach świętych roratnych o godz. 17.00 od poniedziałku do piątek, a w Łubnie o godz. 16.00 we wtorek, czwartek, piątek. Za chodzenie na roraty będzie wspólny wyjazd do Słupska.
  5. W poniedziałek zapraszam na spotkanie Franciszkanów Maryi do salki JPII. Proszę zabrać ze sobą Pismo Święte.
  6. W wtorek zapraszamy na scholę parafialną na godz. 16.00 do salki JPII.
  7. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Tego dnia o godz. 16.50  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  8. W piątek w dniu 08 grudnia przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy na Msze św. w Łubnie o godz. 16.00, a Kołczygłowach o godz. 08.00 i  17.00.
  9. W piątek zapraszamy do naszej świątyni na godz. 12.00 na Godzinę Łaski.
  10. W piątek zapraszamy rodziców modlących się za swoje dzieci różańcem na Mszę św., a po niej na wspólny różaniec w tej intencji.
  11. W sobotę na godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie opłatkowe Róże Różańcowe z rejonu Kołczygłowy. Spotkanie odbędzie się w salce Jana Pawła II.
  12. W sobotę o godz. 13.00 w Łubnie odbędzie się uroczystość poświecenie i przekazania nowego wozu strażackiego dla tej jednostki strażackiej. Zapraszamy do wzięcia udziału.
  13. Za tydzień kolekta inwestycyjna na nasze spawy remontowo budowlane.
  14. Za tydzień jak co roku w druga niedzielę adwentu przed kościołami do puszki będzie można wesprzeć Kościół na Wschodzie.
  15. Za tydzień o godz. 10.00 zapraszam dzieci z klas 3 na Msze św. o godz. 10.00 podczas, której zostaną poświęcone medaliki do Pierwszej Komunii świętej, a po Mszy św. spotkanie z rodzicami.
  16. Za tydzień spotkanie z młodzieżą, do bierzmowania na Mszy św. o godz. 11.45. i po spotkanie formacyjne po Mszy
  17. Za tydzień o godz. 14.00 zapraszamy na Msze św. w intencji Czesława Langa, który został patronem naszej szkoły.
  18. Franciszkanie Maryi wraz z Rycerzami Kolumba kolejny raz włączyli się w akcję „Paczuszką dla Maluszka”. Zachęcamy do przynoszenia chemii i innych produktów dla dzieci.
  19. Zbliżają się świata narodzenia Pana Jezusa i tym samym zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą szopkę Bożonarodzeniową.  Do udział w tym konkursie zachęcam całe rodziny z terenu parafii Chrystusa Króla jak i z poza parafii. Są przewidziane nagrody. Szopki należy przynieś do dnia 17 grudnia tj. 3 niedzieli adwentu. Szczegóły w regulaminie, który jest dostępny na stronie parafii.
  20. Zostały zarezerwowane bilety na koncert familijny bajeczny Broadway czy 30 lat obecności Disneya. Biletów jest na 50 osób. Zgłoszenia do końca grudnia lub do wyczerpania miejsc. Koszt zraz z autobusem ok 55 zł. Decyduje kolejność zapisów, a sam wyjazd w dniu 17 marca do Słupska.
  21. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Wiesława Foszmańczyk, pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 14.30 w Łubnie, różaniec od niedzieli o godz. 17.00 w kościele w Łubnie. Dobry Jezu, a nasz Panie…