17.12. 2023. A.D.

1. W najbliższą sobotę od godz. 09.30 – 11.00, a w Łubnie od godz. 10.00 zapraszamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, aby być w pełni przygotowany do świąt Bożego Narodzenia. Każdy chrześcijanin, przeżywa  święta w Komunii świętej.
  2. Dziś kolekta inwestycyjna na nasze spawy remontowo budowlane.
  3. Dziś jak co roku w druga niedzielę adwentu przed kościołami do puszki będzie można wesprzeć Kościół na Wschodzie.
  4. Zapraszamy w dniu dzisiejszym o godz. 10.00 zapraszam dzieci z klas 3 na Msze św. o godz. 10.00 podczas, której zostaną poświęcone medaliki do Pierwszej Komunii świętej, a po Mszy św. spotkanie z rodzicami.
  5. Dziś spotkanie z młodzieżą, do bierzmowania na Mszy św. o godz. 11.45. i po spotkanie formacyjne po Mszy
  6. Dziś o godz. 14.00 zapraszamy na Msze św. w intencji Czesława Langa, który został patronem naszej szkoły.
  7. Od pierwszej niedzieli adwentu, istnieje możliwość nabycia opłatka na stół wigilijny jak również świecy wigilijnej w cenie mała 15zł. a duża w 25 zł.
  8. Zapraszamy do uczestnictwa z Mszach świętych roratnych o godz. 17.00 od poniedziałku do piątek, a w Łubnie o godz. 16.00 we wtorek, czwartek, piątek. Za chodzenie na roraty będzie wspólny wyjazd do Słupska.
  9. W poniedziałek zapraszam na spotkanie Franciszkanów Maryi do salki JPII. Proszę zabrać ze sobą Pismo Święte.
  10. W wtorek zapraszamy na scholę parafialną na godz. 16.00 do salki JPII.
  11. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Tego dnia o godz. 16.50  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  12. W czwartek na godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie opłatkowe Róże Różańcowe z rejonu Łubna. Spotkanie odbędzie się w sali w Łubnie.
  13. Za tydzień przed kościołami będą stali z puszką Rycerze Kolumba i będzie można złożyć ofiarę na wsparcie osób z naszej parafii. Zostaną zakupione rzeczy potrzebne dla rodzin, które zostaną wskazane przez GOPS.
  14. Franciszkanie Maryi wraz z Rycerzami Kolumba kolejny raz włączyli się w akcję „Paczuszką dla Maluszka”. Zachęcamy do przynoszenia chemii i innych produktów dla dzieci.
  15. Zbliżają się świata narodzenia Pana Jezusa i tym samym zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą szopkę Bożonarodzeniową.  Do udział w tym konkursie zachęcam całe rodziny z terenu parafii Chrystusa Króla jak i z poza parafii. Są przewidziane nagrody. Szopki należy przynieś do dnia 17 grudnia tj. 3 niedzieli adwentu. Szczegóły w regulaminie, który jest dostępny na stronie parafii.
  16. Zostały zarezerwowane bilety na koncert familijny bajeczny Broadway czy 30 lat obecności Disneya. Biletów jest na 50 osób. Zgłoszenia do końca grudnia lub do wyczerpania miejsc. Koszt zraz z autobusem ok 55 zł. Decyduje kolejność zapisów, a sam wyjazd w dniu 17 marca do Słupska.