Ogłoszenia parafialne 17.05. 2020. A. D.

 1. W dniu dzisiejszym transmisje Mszy świętych przez FB tylko o godz. 11.45.
 2. „W myśl przepisu prawa kanonicznego (kan. 1043) podaje się do wiadomości, że nasz parafianin, alumn Oskar Pryba ma otrzymać święcenia diakonatu. Gdyby ktoś wiedział o przyczynach sprzeciwiających się udzieleniu kandydatowi święceń, zobowiązany jest w sumieniu powiadomić o tym miejscowego duszpasterza. Wiernych zachęca się do modlitwy za mających otrzymać święcenia, a także o liczne i dobre powołania kapłańskie.”
 3. W poniedziałek przypada 100. rocznica urodzin Jana Pawła II, w związku z tym zapraszam do naszego kościoła parafialnego na Mszę świętą, która zostanie połączona z modlitwami towarzyszącymi przez wstawiennictwo Jana Pawła II. A na zakończenie będzie można uczcić relikwie Jana Pawła II. W tym dniu zachęcamy do skorzystania z propozycji telewizyjnych i radiowych, które są poświęcone osobie świętego Jana Pawła II. Modlitwy będą transmitowane przez FB.
 4. W dniach od poniedziałku do środy przypadają Dni Krzyżowe, tym samy zachęcamy do włączenia się w modlitwę o urodzaje.
 5. Pragnę bardzo serdecznie podziękować za przepiękne udekorowanie figury Matki Bożej na dzień 13 maja. Bóg zapłać, za wspaniały gest jedności wspólnoty parafialnej.
 6. W miesiącu maju ze względu na zaistniałą sytuację nabożeństwa majowe proszę łączyć wraz z wieczornym różańcem w intencji ustania epidemii, o godz. 20.30, a w kościele parafialnym nabożeństwa po Mszy św. o godz. 17.00.
 7. Pragnę podziękować tym parafianom, którzy dostrzegają również wsparcie materialne parafii poprzez składane ofiary na konto parafialne. Tym samym zachęcam do tej inicjatywy. Bóg zapłać. Numer konta jest na stronie internetowej parafii. Konto bankowe: 46 9321 0001 0033 5304 2000 0010
 8. Przypominany, że istnieje możliwość zamawiania Mszy świętych przez telefon oraz przez Internet, są, wolne intencje w tym tygodniu jak i w następnych.
 9. W naszym kościele na nabożeństwach może być 37 osób, w Kołczygłowach, a w Łubnie 21 osób. Zostaje również zwiększona ilość Mszy św. i tak: równocześnie o godz.08.00 i 10.00 w Łubnie i Kołczygłowach, oraz o godz. 11.45 i 16.00
 10. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” w cenie 3.50 zł. cały numer jest poświecony Ojcu Świętemu
 11. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Grzegorz Sierocki stanu wolnego z parafii w Świerznie i Aleksandra Natalia Wirkus stanu wolnego z parafii Kołczygłowy. Zapowiedź druga.

Bukowiński Sylwester Stanisław stanu wolnego z parafii w Kołczygłowach i Dorota Angelika Szymkowiak stanu wolnego z parafii św. Józefa w Gdyni. Zapowiedź druga.

Jacek Sokołowski stanu wolnego z parafii Kołczygłowy oraz Beata Wolska stanu wolnego z parafii Brzeźno Szlacheckie. Zapowiedź pierwsza.

Możliwość komentowania została wyłączona.