Ogłoszenia parafialne 17.11. 2019. A. D.

1. Dziś w modlitwach pragniemy pamiętać o naszym Wyższym Seminarium Duchownym w Pelplinie, a przed kościołem będzie możliwość wsparcia materialnego. Bóg zapłać za każdy gest wsparcia.
  2. W tym tygodniu rozpoczną się rekolekcje parafialne, które poprowadzi ks. Zenon Czekała wikariusz z parafii Kępice. Bardzo proszę o zagospodarowanie sobie czasu, aby uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu dla naszej wspólnoty parafialne. Plan rekolekcji znajduje się, jako dodatek do gazetki parafialnej. Naszą formą podziękowania za przeprowadzone rekolekcje będzie złożona ofiara na tacę w czwartek i piątek. Zachęcam wszystkich parafian do wzięcia udziału, a dzieci młodzież do przyjścia razem z rodzicami na nauki, w godzinach popołudniowych, gdyż w tym roku jest tak ustalone, aby podkreślić rodzinne – wspólnotowe przygotowanie się do największego święta w parafii.
  3. Za tydzień w naszej parafii, będziemy obchodzić odpust, czyli imieniny naszego kościoła parafialnego. Zapraszam na Mszę świętą, którą odprawi i kazanie wygłosi ks. Marcin Kunda Dyrektor wydziału duszpasterskiego w naszej diecezji. Będziemy również gościć w tym dniu scholę z parafii Niedamowo, która będzie reprezentowała nasz kraj w przeglądzie piosenki religijnej w Watykanie. W związku z tym ulegną zmianie godziny Mszy św. i tak: 08.00 w Kołczygłowach oraz 10.00 w Łubnie. Suma oraz SUMA o godz. 13.00 w Kołczygłowach. Schola zaprezentuje się z swoimi utworami już od godz. 12.30 oraz podczas Mszy świętej. Serdecznie zapraszamy.
  4. W poniedziałek zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi do salki JPII na godz.18.30
  5. Kolekta przed tygodniem na inwestycje wyniosła 2934, 50 zł. Bóg zapłać.
  6. Jest organizowana pielgrzymka do Ziemi Świętej w 16-23 styczeń 2020 r., osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do biura parafialnego, po bliższe informacje i dokonywać zapisu.
  7. Proszę o zainteresowanie się długością terminu opłat związanych z grobem. Groby mogą zostać po 20 latach zlikwidowane, gdy nie zostaną dokonane ich przedłużenia. Wszelkie informacje są dostępne w biurze parafialnym. Jeżeli dany grób ma przez rodzinę ma zostać zlikwidowany to również i taką też informacje należy przekazać w biurze parafialnym, aby uniknąć wszelkiego rodzaju nieporozumień.
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Franciszka Tobolskiego z Łubna. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 14.00. Dobry Jezu, a nasz Panie…
  9. Plan rekolekcji parafialnych:

„Pełni Ducha Świętego” 21-24 listopad 2019 r.

Czwartek Piątek – Sobota

godz. 08.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną w Kołczygłowach

godz. 10.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną w Łubnie

godz. 16.30 – Msza św. z nauką rekolekcyjną w Łubnie

godz. 18.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną w Kołczygłowach

Czwartek – Piątek

godz 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez kapłana

– dla wszystkich chętnych, a dla młodzieży bierzmowanej spotkanie obowiązkowe.

Sobota spowiedź święta przed odpustem parafialnym

Spowiedź święta w sobotę od godz. 08.30 – 09.30 – Kołczygłowy

Spowiedź święta w sobotę od godz. 10.00 – 10.45 – Łubno