04.02. 2024. A.D.

1. Zostały zakończone tegoroczne wizyty duszpasterskie tzw. kolędy, pragnę z całego serca podziękować wszystkim uczestnikom naszej wspólnej modlitwy. Bóg zapłać.
  2. W piątek przypadała uroczystość Ofiarowania Pańskiego i dzień modlitw za siostry zakonne i zakonników, w sposób szczególny pamiętajmy o naszych parafiankach. W tym dniu jak i dzisiejszą w niedzielę będziemy wspierać zakony również przez ofiary składane do puszki przed kościołem. Bóg zapłać.
  3. Dziś zapraszamy na wspólny różaniec o godz. 07.30 wraz z Ojcem Świętym, aby: chorzy w terminalnej fazie oraz ich rodziny otrzymywali zawsze niezbędną opiekę i wsparcie, zarówno pod względem medycznym, jak i ludzkim.
  4. Dziś jeszcze nie będzie Mszy św. o godz. 10.00 w Kołczygłowach.
  5. Dziś w dniu 28 lutego w naszej parafii będzie miało miejsce udzielenie sakramentu bierzmowania.
  6. środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Tego dnia o godz. 16.50  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. Trwa nowenna w dniach 1-9 luty jako modlitwa w intencji naszej Ojczyzny. Msza św. zostanie poprzedzona modlitwami, które rozpoczną się 30 minut przed Mszą św. i będą prowadzone przez osoby świeckie.
  8. Za tydzień kolekta inwestycyjna na cele remontowo – budowlane.
  9. Za tydzień w Łubnie po Mszy św. będą sprzedawane ciasta przygotowane przez Panie z okolicznych sołectw. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany rodzinie z Kramarzyn poszkodowanej w pożarze.
  10. Za tydzień w dniu 11 lutego zapraszamy na Dzień chorego na godz. 10.00 w Łubnie i 11.45 w Kołczygłowach. Zachęcamy, aby skorzystać z sakramentu spowiedzi świętej, będzie istniała możliwość już 30 minut przed tymi Mszami św.
  11. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie dla rodzin przygotowujących się do I Komunii św. będzie poświęcenie świec.
  12. Za tydzień spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania po Mszy św. o godz. 11.45
  13. Za tydzień w poniedziałek tj. 12 lutego zapraszamy na spotkanie osoby, które żyją w związku niesakramentalnym na spotkanie w salce Jana Pawła II o godz. 19.00.