Ogłoszenia parafialne 18.08. 2019. A. D.

1. Przed tygodniem kolekta inwestycyjna – budowlana wyniosła 3486 zł.. Bóg zapłać za złożone ofiary na rzecz naszej parafii.
  2. We wtorek przypada św. Bernarda patrona naszej diecezji. Pamiętajmy w tym dniu w modlitwach w intencji naszej diecezji.
  3. We wtorek o godzinie 18.30 zapraszam na spotkanie Franciszkanów Maryi i wspólnotę Miłość i Miłosierdzie Jezusa.
  4. Są w tym tygodniu wolne intencje mszalne.
  5. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
    Karpowicz Paweł Arkadiusz stanu wolnego i Rowińska Natalia Maria stanu wolnego. Zapowiedź druga.
  6. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiarowane kwiaty do naszych świątyń w Kołczygłowach jak i w Łubnie. Bóg zapłać.
  7. Powstaje książka dotycząca historia parafii w Kołczygłowach i zwracam się z prośbą o przynoszenie materiałów związanych z parafią do biura parafialnego.