31.03. 2024. A.D.

1.  Z całego serca pragnę podziękować wszystkim osobom, które włączyły się Misterium Triduum Paschalnego, słowa te wdzięczności pragnę wyrazić przez z serca Bóg zapłać.
  2. W dniu jutrzejszym tj. w poniedziałek kolekta przeznaczona jest na szkolnictwo w naszej diecezji. Bóg zapłać.
  3. Trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego zapraszamy na modlitwy wyłączności z Mszą święta dziś i jutro o godzinie 11.45, a w tygodniu przed wieczorną Mszą św.
  4. Zostały zamontowane dwie dodatkowe lampy na naszym cmentarzu, oraz meble do biura parafialnego, oraz przed Wielkim Tygodniem w Łubnie zostały wymienione na nowe meble w zakrystii. Tym samym pragnę podziękować za każdy gest życzliwości i wsparcie materialne naszej wspólnoty parafialnej. Bóg zapłać.
  5. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Tego dnia o godz. 16.50  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o przynoszenie karteczek z prośbami i podziękowaniem za wysłuchane modlitwy. Proszę o przynoszenie karteczek do księdza.
  6. W piątek od godz. 08.00 odwiedzimy chorych i osoby starsze z Komunią świętą.
  7. W piątek spowiedź pierwszo piątkowa od godz. 16.30 do Mszy św. w Kołczygłowach jak i w Łubnie.
  8. Adoracja nocna w tym miesiącu została połączona z adoracją w Wielkim Tygodniu.
  9. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na wspólny różaniec o godz. 07.30, a następnie na Mszę św.
  10. Za tydzień zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym aby: godność kobiet i ich bogactwo były uznawane w każdej kulturze i aby ustała dyskryminacja jakiej doświadczają, wraz z członkiniami Żywego Różańca o godz. 07.30 w Kołczygłowach i o godz. 09.30 w Łubnie
  11. Za tydzień niedziela Miłosierdzia Bożego zapraszamy do wspólnej modlitwy o godz. 11.45. Tego dnia będzie maiła miejsce również zbiórka do puszek na cele charytatywne.
  12. Kontynuacja peregrynacji ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy w naszej parafii i diecezji na 24 godziny –w sołectwie Łobzowo od najbliższego wtorku od godz. 18.00 , a następnie Łubno. W obwodzie kołczygłowskim peregrynacja ma miejsce od sołectwa Kołczygłówki również od najbliższego wtorku od godz. 18.00. Podczas peregrynacji każdego dnia w kościele będzie dodatkowa modlitwa w intencji rodzin, które przyjmują wizerunek Matki Bożej. Zachęcamy do przyjęcia wizerunku, będą również podpowiedzi jaki i w jaki sposób poprowadzić modlitwy. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi świętej i przyjęcia Komunii św. w intencji rodziny.
  13. Pragnę poinformować, że chciałbym zorganizować dwie pielgrzymki jedną w czasie wakacji do Włoch w dniach 20-28 sierpień 4320 zł., a drugą 5-7 lipiec Jasna Góra- Gidle – Płock kwota 600 zł.