Ogłoszenia parafialne

07.04. 2024. A.D.

  1. Dziś zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym aby: godność kobiet i ich bogactwo były uznawane w każdej kulturze i aby ustała dyskryminacja jakiej doświadczają, wraz z członkiniami Żywego Różańca o godz. 07.30 w Kołczygłowach i o godz. 09.30 w Łubnie
  2. Dziś niedziela Miłosierdzia Bożego zapraszamy do wspólnej modlitwy o godz. 11.45. Tego dnia będzie maiła miejsce również zbiórka do puszek na cele charytatywne.
  3. W dniu 08 kwietnia tj. w poniedziałek będzie przypadała uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w tym dniu o godz. 08.00; 17.00 oraz w Łubnie o godz.17.00. Tego dnia będzie można zaangażować się w duchową adopcję dziecka poczętego. Zapraszamy.
  4. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Tego dnia o godz. 16.50  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o przynoszenie karteczek z prośbami i podziękowaniem za wysłuchane modlitwy. Proszę o przynoszenie karteczek do księdza.  
  5.  Za tydzień kolekta inwestycyjna. Zostały zamontowane dwie dodatkowe lampy na naszym cmentarzu, oraz meble do biura parafialnego, oraz przed Wielkim Tygodniemw Łubnie zostały wymienione na nowe meble w zakrystii. Tym samym pragnę podziękować za każdy gest życzliwości i wsparcie materialne naszej wspólnoty parafialnej. Jeżeli są osoby chętne, jako darczyńcy do złożenia ofiary indywidulane można również przez wpłatę na konto parafii. Bóg zapłać.
  6. Kontynuacja peregrynacji ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy w naszej parafii i diecezji na 24 godziny –w sołectwie Łobzowo od godz. 18.00 , a następnie Łubno. W obwodzie kołczygłowskim peregrynacja ma miejsce od sołectwa Kołczygłówki od godz. 18.00. Podczas peregrynacji każdego dnia w kościele będzie dodatkowa modlitwa w intencji rodzin, które przyjmują wizerunek Matki Bożej. Zachęcamy do przyjęcia wizerunku, będą również podpowiedzi jaki i w jaki sposób poprowadzić modlitwy. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi świętej i przyjęcia Komunii św. w intencji rodziny.  
  7. Pragnę poinformować, że chciałbym zorganizować dwie pielgrzymki jedną w czasie wakacji do Włoch w dniach 20-28 sierpień 4320 zł., a drugą 5-7 lipiec Jasna Góra- Gidle – Płock kwota 600 zł.
  8. Za tydzień przed kościołem Pola Nadziei na Pomorzu. Wsparcie Hospicjum Pomorze Dzieciom . Przed kościołem do puszki będzie można złożyć ofiarę.

Możliwość komentowania została wyłączona.