14.04. 2024. A.D.

1. Dziś przypada Narodowy Dzień Życia pamiętajmy w naszych modlitwach o każdym życiu danym nam od Boga.
  2.  Dziś przed kościołem Pola Nadziei na Pomorzu. Wsparcie Hospicjum Pomorze Dzieciom . Przed kościołem do puszki będzie można złożyć ofiarę na ten cel.
  3. Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny, zachęcamy do czytania Pisma Świętego, a w poniedziałek zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi i Caritas i wszystkich chętnych do salki Jana Pawła II. Proszę zabrać ze sobą Pismo Święte.
  4. Dziś kolekta inwestycyjna. Zostały zamontowane dwie dodatkowe lampy na naszym cmentarzu, oraz meble do biura parafialnego, oraz przed Wielkim Tygodniemw Łubnie zostały wymienione na nowe meble w zakrystii. Tym samym pragnę podziękować za każdy gest życzliwości i wsparcie materialne naszej wspólnoty parafialnej. Jeżeli są osoby chętne, jako darczyńcy do złożenia ofiary indywidulane można również przez wpłatę na konto parafii. Bóg zapłać.
  5. Zapraszamy dzieci do wspólnego śpiewania na scholę parafialną we wtorek na godz. 16.00  do salki parafialnej JPII. oraz ministrantów.
  6. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Tego dnia o godz. 16.50  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o przynoszenie karteczek z prośbami i podziękowaniem za wysłuchane modlitwy. Proszę o przynoszenie karteczek do księdza.
  7. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza pamiętajmy w naszych modlitwach z powołanych.
  8. Kontynuacja peregrynacji ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy w naszej parafii i diecezji na 24 godziny –w sołectwie Łubno od godz. 18.00 , a następnie Miłobądź. Od dziś również ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy zaczyna peregrynację w sołectwie Witanowo. W obwodzie kołczygłowskim peregrynacja ma miejsce od sołectwa Kołczygłówki od godz. 18.00. A następnie sołectwo Jezierze. Podczas peregrynacji każdego dnia w kościele będzie dodatkowa modlitwa w intencji rodzin, które przyjmują wizerunek Matki Bożej. Zachęcamy do przyjęcia wizerunku, będą również podpowiedzi jaki i w jaki sposób poprowadzić modlitwy. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi świętej i przyjęcia Komunii św. w intencji rodziny.
  9. Pragnę poinformować, że chciałbym zorganizować dwie pielgrzymki jedną w czasie wakacji do Włoch w dniach 20-28 sierpień 4320 zł., a drugą 5-7 lipiec Jasna Góra- Gidle – Płock kwota 600 zł.
  10. Jest najnowszy numer „Pielgrzym”.