Ogłoszenia parafialne

21.04. 2024. A.D.

  1. Bóg zapłać za kolektę inwestycyjną, która była przed tygodniem.
  2. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza pamiętajmy w naszych modlitwach o powołanych z naszej parafii, jak również módlmy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  3. Zapraszamy dzieci do wspólnego śpiewania na scholę parafialną we wtorek na godz. 16.00  do salki parafialnej JPII. oraz ministrantów.
  4. W środę zapraszamy dzieci z klas 3 do pierwszej spowiedzi świętej o godz. 18.00 w kościele parafialnym
  5. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Tego dnia o godz. 16.50  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o przynoszenie karteczek z prośbami i podziękowaniem za wysłuchane modlitwy. Proszę o przynoszenie karteczek do księdza.  
  6. Kontynuacja peregrynacji ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy w naszej parafii i diecezji na 24 godziny –w sołectwie Łubno od godz. 18.00 , a następnie Miłobądź. Od dziś również ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy zaczyna peregrynację w sołectwie Witanowo, kolejne sołectwo to Wądół i Przyborze. W obwodzie kołczygłowskim peregrynacja ma miejsce od sołectwa Kołczygłówki od godz. 18.00. A następnie sołectwo Jezierze. Podczas peregrynacji każdego dnia w kościele będzie dodatkowa modlitwa w intencji rodzin, które przyjmują wizerunek Matki Bożej. Zachęcamy do przyjęcia wizerunku, będą również podpowiedzi jaki i w jaki sposób poprowadzić modlitwy. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi świętej i przyjęcia Komunii św. w intencji rodziny.  
  7. W dniu 13 maja po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie dla pielgrzymów udających się do Włoch. Są jeszcze wolne miejsca.
  8. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Mateusz Hinc stanu wolnego z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kramarzynach i Natalia Glapińska stanu wolnego z parafii Chrystusa Króla w Kołczygłowach. Zapowiedź pierwsza.
  9. Uwaga. Nastąpiła zmiana wyjazdu na szlak pielgrzymkowy Jasna Góra, Gidle, Płock nowy termin to 21-23 czerwiec. Proszę, aby osoby, które dokonały zapisu na wyjazd lipcowy proszę o potwierdzenie i zapraszamy wszystkich, którym ten termin bardziej będzie pasował. Koszt 600 zł.
  10. Przed tygodniem podczas zbiórki na „Hospicjum Pomorze Dzieciom” zebrano kwotę 1542,05 zł. Bóg zapłać za okazaną pomoc.

Możliwość komentowania została wyłączona.