Ogłoszenia parafialne 19.01. 2020. A. D.

1. Zakończyły się wizyty duszpasterskie – kolęda. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wszelkie gesty życzliwości podczas ich trwania. Składamy serdeczne podziękowania Bóg zapłać.
  2. Dziś przed kościołem Rycerze Kolumba będą rozprowadzać cegiełki wstępu na koncert kolęd.
  3. Kolekta inwestycyjno – budowlana z przed tygodnia wyniosła 2647 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. Kwotę zebraną na Senegal zostanie podana za dwa miesiące na początku lutego.
  5. Za tydzień będziemy możliwość wsparcia Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie. Bóg zapłać za okazane wsparcie.
  6. W dniu 28 stycznia 2020 roku zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu pani Magdy Steczkowskiej można nabyć cegiełki, jako bilet wstępu. W tym roku pragniemy wspierać hospicjum bytowskie. Cegiełka 20zł. + 10 zł. i więcej na wsparcie hospicjum.

Ogłoszenie świeckie: Przewodniczy Samorządu uczniowskiego w szkole w Łubnie organizuje akcje, “Misie Ratownisie”. W akcji tej chodzi o przynoszenie misi, które są potrzebne dla dzieci poszkodowanych w wypadkach samochodowych.  I mogą być nowe lub używane, ale żeby nie były mocno zniszczone, zostaną odebrane w dniu 03.02.2020 r. Prosimy o przynoszenie ich do salki JPII lub do szkoły w Łubnie.