Ogłoszenia parafialne 19.07. 2020. A. D.

1. Kolekta na inwestycja przed tygodniem wyniosła 2514,00 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. W środę po Mszy św. przypominany, że jest odprawiana Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Jest organizowany spływ kajakami w dniu 02 sierpnia tj. niedziela. Chętni, którzy chcieliby przyłączyć się do wspólnego spędzenia czasu, zapraszamy do zapisywania się w biurze parafialnym. Już jest ok. 20 osób.
  4. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” jak i „w Rodzinie” do nabycia przed kościołem.
  5. Wraz z Wójtem zwracamy się do parafian i całej gminy, aby przestrzegać przepisów sanitarnych, które obowiązują na terenie całego kraju. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, o obowiązku noszenia maseczek w pomieszczeniach zamkniętych. Bardziej szczegółowe informacje znajdują się na stronie parafii i gminy jak również na FB.
  6. Za tydzień po Mszach świętach, będzie istniała możliwość poświęcenia wszelkich pojazdów z okazji przypadających w sobotę dnia św. Krzysztofa. Zachęcamy, do poświecenia.
  7. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Alinę Adamczyk. Dobry Jezu, a nasz Panie…