03.01. 2021. A. D.

1. Dziś w niedzielę na godz.08.00 zapraszam członkinie Żywego Różańca na Mszę św, a sama modlitwa różańcowa wraz z Ojcem Świętym, aby: Pan dał nam łaskę, byśmy żyli w pełnym braterstwie z braćmi i siostrami z innych religii, modląc się za siebie wzajemnie, z otwartością na wszystkich będzie miała miejsce o godz. 11.15. i będzie transmitowana przez FB.
  2. W środę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, tego dnia Msze święte w tym dniu jak w niedzielę. W tym dniu ofiary przed kościołem do puszki zbierane są na misje święte.
  3. W piątek od godziny 08.00 odwiedzimy chorych i osoby starsze z Komunią świętą. Bardzo proszę o zgłaszanie chorych telefonicznie.
  4. W piątek zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania w Łubnie od godz. 15.00 do Mszy świętej i w Kołczygłowach od godz. 15.45 do Mszy świętej wieczornej. Przypominamy to młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania. Po Mszy świętej zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu, która będzie prowadzona przez kapłana, w tym dniu nasza parafia włączy się w modlitwę o powołania kapłańskie.
  5. Bóg zapłać za wsparcie, czy to podczas kolekty, czy na konto parafialne. Konto bankowe: 46 9321 0001 0033 5304 2000 0010.
  6. Zapraszamy do wzięcia udziału, aby rodziny naszej parafii przebierały się z stroje Trzech Króli udających się do Betlejem, którzy przynoszą swoje dary: np. dar zgody w rodzinie, dar nawrócenia i wiele innych darów, które otrzymała dana rodzina czy poszczególni członkowie rodziny w minionym roku.  Czas przesyłania zdjęć czy krótkich filmików przez na Messengera do 4 stycznia.  Będą nagrody.
  7. Plan kolęd: Jeżeli dana rodzina jest na kwarantannie, lub jest chora, to odwiedziny kolędowe, będą mogły mieć miejsce w późniejszym czasie po ustaleniu terminu z księżmi.

11 styczeń godz. 10.00 – Łubno(dwóch księży od początku i od końca trasy kolędowej)

12 styczeń godz. 10.00 – Przyborze Wądół i Miłobądź i Barkocin prosimy o pojazdy

13 styczeń godz. 10.00 – Rokłowo i Witanowo Podgórze prosimy o pojazd

14 styczeń godz. 10.00 – Laski i Potok oraz Wiatrołom i Łobzowo prosimy o pojazd