05.05. 2024. A.D.

1. Uwaga za tydzień zmiany godzin Mszy św. i tak: 08.00, 09.30, 10.30 – Łubno, 12.00 i 16.00
  2. Dziś zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym o godz. 07.30 i 09.30 w naszych kościołach, aby modlitwa połączona z świadectwem życia była inspiracją i zachętą  dla innych.
  3. W poniedziałek na godz.18.00 zapraszam Franciszkanów Maryi i Caritas na spotkanie w salce JPII.
  4. Trwa miesiąc maj i tym samym zapraszamy na nabożeństwa majowe połączone z Mszą św. wieczorną, a w środę w łączności z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy tym samym na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15.00. Prosimy o przynoszenie karteczek z prośbami i podziękowaniem za wysłuchane modlitwy. Proszę o przynoszenie karteczek do księdza. Tym samym zapraszamy do nabożeństw majowych przy krzyżach i kapliczkach.
  5. Kontynuacja peregrynacji ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy w naszej parafii i diecezji na 24 godziny –w sołectwie Łubno od godz. 18.00 , a następnie Miłobądź. Od dziś również ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy zaczyna peregrynację w sołectwie Witanowo, kolejne sołectwo to Wądół i Przyborze. W obwodzie kołczygłowskim peregrynacja ma miejsce w sołectwie Jezierze od godz. 18.00. A następnie sołectwo Wierszyno. Podczas peregrynacji każdego dnia w kościele będzie dodatkowa modlitwa w intencji rodzin, które przyjmują wizerunek Matki Bożej. Zachęcamy do przyjęcia wizerunku, będą również podpowiedzi jaki i w jaki sposób poprowadzić modlitwy. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi świętej i przyjęcia Komunii św. w intencji rodziny.
  6. Za tydzień kolekta inwestycyjna na nasze sprawy inwestycyjne. Bóg zapłać za każdy gest wsparcia.
  7. Za tydzień o godz. 12.00 w naszej parafii będzie miało otwarcie sezonu motocyklowego zatem Msza św. w tym dniu będzie przed kościołem. Proszę, aby w tym dniu zachować szczególną ostrożność i bezpieczeństwo.
  8. W dniu 13 maja po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie dla pielgrzymów udających się do Włoch. Są jeszcze wolne miejsca.
  9. Uwaga. Nastąpiła zmiana wyjazdu na szlak pielgrzymkowy Jasna Góra, Gidle, Płock nowy termin to 21-23 czerwiec. Proszę, aby osoby, które dokonały zapisu na wyjazd lipcowy proszę o potwierdzenie i zapraszamy wszystkich, którym ten termin bardziej będzie pasował. Koszt 600 zł.