12.05. 2024. A.D.

1. Uwaga dziś zmiany godzin Mszy św. i tak: 08.00, 09.30, 10.30 – Łubno, 12.00 i 16.00
  2. Dziś kolekta inwestycyjna na nasze sprawy inwestycyjne. Bóg zapłać za każdy gest wsparcia.
  3. Dziś o godz. 12.00 w naszej parafii będzie miało otwarcie sezonu motocyklowego zatem Msza św. w tym dniu będzie przed kościołem. Proszę, aby w tym dniu zachować szczególną ostrożność i bezpieczeństwo
  4. W dniach od 13-18 maja będą trwały modlitw o dary Ducha Świętego w łączności z nabożeństwem majowym.
  5. W dniu 13 maja po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie dla pielgrzymów udających się do Włoch. Są jeszcze wolne miejsca.
  6. W poniedziałek przypada 13 maja zapraszamy na pierwsze nabożeństwo fatimskie na godz. 20.00 proszę przynieść świece do procesji wokół kościoła.
  7. We wtorek na godz.18.00 zapraszam Franciszkanów Maryi i Caritas na spotkanie w salce JPII. Proszę zabrać Pismo Święte.
  8. W piątek na godz. 18.00 zapraszam rodziców dzieci pierwszo komunijnych do wspólnego zadbania o nasz kościół parafialny przed uroczystością I Komunii świętej. Proszę zabrać ze sobą potrzebne rzeczy do sprzątania w kościele jak i przed kościołem.
  9. Za tydzień będziemy wspierać Wyższe Seminarium Duchowne swoją modlitwą jak i ofiarą materialną. Bóg zapłać za każdy gest wsparcia.
  10. Trwa miesiąc maj i tym samym zapraszamy na nabożeństwa majowe połączone z Mszą św. wieczorną, a w środę w łączności z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy tym samym na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15.00. Prosimy o przynoszenie karteczek z prośbami i podziękowaniem za wysłuchane modlitwy. Proszę o przynoszenie karteczek do księdza. Tym samym zapraszamy do nabożeństw majowych przy krzyżach i kapliczkach.
  11. Kontynuacja peregrynacji ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy w naszej parafii i diecezji na 24 godziny –w sołectwie Łubno od godz. 18.00 , a następnie Miłobądź. Od dziś również ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy zaczyna peregrynację w sołectwie Witanowo, kolejne sołectwo to Wądół i Przyborze. W obwodzie kołczygłowskim peregrynacja ma miejsce w sołectwie Jezierze od godz. 18.00. A następnie sołectwo Wierszyno. Podczas peregrynacji każdego dnia w kościele będzie dodatkowa modlitwa w intencji rodzin, które przyjmują wizerunek Matki Bożej. Zachęcamy do przyjęcia wizerunku, będą również podpowiedzi jaki i w jaki sposób poprowadzić modlitwy. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi świętej i przyjęcia Komunii św. w intencji rodziny.
  12. Wyjazd na Jasną Górę, Gidle i Płock na zbyt małe zainteresowanie zostaje odwołany.