02.06. 2024. A.D.

1. Dziś jest w naszym kraju obchodzony Dzień Dziękczynienia, i tym samym istniej możliwość wsparcia budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, która jest naszym wotum wdzięczności. Ofiarę można złożyć do puszki przed kościołem. Bóg zapłać.
  2. Dziś zapraszamy na wspólny różaniec o godz. 07.30 w Kołczygłowach i Łubnie o godz. 09.30. o Boże błogosławieństwo dla naszych rodziny, w których goszczona jest Maryja w ikonie Marki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Z całego serca pragnę podziękować, za przygotowane ołtarze eucharystyczne jak i zabezpieczcie trasy na Boże Ciało w Łubnie jak i Kołczygłowach. Słowa wielkiej życzliwość kieruję do WSZYSTKICH, którzy zaangażowali się w przepiękny przebieg procesji. Tym samym zapraszam do udziału w procesji dzieci jak i dorosłych podczas oktawy Boże Ciała, która kończy się w piątek uroczystością Najświętszego Serca Pana Jezusa. Bóg zapłać.
  4. Zbiorka dla ministrantów jak i tych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami w poniedziałek o godz. 15.30. w salce Jana Pawła II.
  5. poniedziałek na godz. 19.00. zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi oraz Rycerzy Kolumba do salki JPII.
  6. środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  7. Trwa miesiąc czerwiec w tym miesiącu modlimy się Litanią do Serca Pana Jezusa.
  8. Kontynuacja peregrynacji ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy w naszej parafii i diecezji na 24 godziny –w sołectwie Łubno od godz. 18.00. W obwodzie kołczygłowskim peregrynacja ma miejsce w sołectwie Jezierze od godz. 18.00. A następnie sołectwo Wierszyno. Podczas peregrynacji każdego dnia w kościele będzie dodatkowa modlitwa w intencji rodzin, które przyjmują wizerunek Matki Bożej. Zachęcamy do przyjęcia wizerunku, będą również podpowiedzi jaki i w jaki sposób poprowadzić modlitwy. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi świętej i przyjęcia Komunii św. w intencji rodziny.
  9. Chorych i osoby starsze odwiedzimy z Najświętszym Sakramentem w piątek po Mszy  godz. 08.00 – ks. wikariusz, a ks. proboszcz od godz. 08.00
  10. W piątek zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi świętej i tak w Łubnie o godz. 15.30 do Mszy św., a w Kołczygłowach od godz. 16.00 do Mszy św. Po Mszy świętej zapraszamy do udziału w nocnej adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 21.00 prowadzona przez księdza. Adoracja kończy się o godz. 07.30 różańcem w sobotę i Mszą św. o godz. 08.00.
  11. Za tydzień kolekta inwestycyjna na nasze remonty.
  12. W dniu 09 czerwca zapraszamy na mecz piłki nożnej Książa – Gmina Kołczygłowy. Mecz odbędzie się na stadionie w Kołczygłowach o godz. 16.00.
  13. W dniu 16 czerwca tj. w niedzielę zapraszamy na Festyn Rodziny  wraz z Gminą Kołczygłowy. Jest on organizowany z okazji 200-lecia wybudowania kościoła w Kołczygłowach oraz z okazji 60-lecia powołania kościoła w Łubnie. Są przygotowane różne atrakcje min. jak: koncerty i występy dzieci i dorosłych koncert ewangelizacyjny i loteria, a w niej pobyt dla rodziny w domku Marina Karo dla 5 osób i stoiska z różnymi atrakcjami, będzie dzik o naszych myśliwych oraz Koła Gospodyń Wiejskich. Zapraszamy do włączenia się do wspólnej uroczystości.