Ogłoszenia parafialne 21.06. 2020. A. D.

1. Dziś kolekta inwestycyjo-budowlana. Bóg zapłać za wsparcie inwestycji parafii. W tym tygodniu, otrzymałem projekt witraża Sługi Bożego ks. Stefana Wyszyńskiego do naszego kościoła parafialnego.
  2. Dziś ze względu na trwającą epidemię w naszym kraju, zapraszam dzieci i młodzież na Mszę św. w intencji dziękczynnej za miniony rok szkolny w Łubnie o godz.10.00, a w Kołczygłowach o godz. 11.45.
  3. Za tydzień o godz. 14.00 zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego przejazdu rowerowego. Wszystko będzie zależało od pogody.
  4. W poniedziałek o godz. 19.00 zapraszam Franciszkanów Maryi na spotkanie w salce Jana Pawła
  5. W miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwa poświęcone Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, czyli na nabożeństwa czerwcowe, w kościele parafialnym nabożeństwa po Mszy św. o godz. 17.00.
  6. W środę po Mszy św. przypominany, że jest odprawiana Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. Już dziś informujemy, że w miesiącu lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. o godz. 16.00

Z naszej wspólnoty parafialnej w sobotę odeszła śp. Zofia Szyca z Drarżkowa  pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 10.00.