Ogłoszenia parafialne 23.08. 2020. A. D.

1. Dziś gościmy ks. Krzysztofa Ossowskiego z Pelplina. Za tydzień w dniach 29-30 sierpnia będziemy gościli na Mszach świętych księdza Marka Walkusza, który pracuje w Senegalu i którego wspieramy modlitewnie i finansowo. Będzie istniała możliwość złożenia ofiary na wsparcie pracy misyjnej do puszki przed kościołem.
  2. Chociaż jeszcze trwają wakacje to za tydzień powracamy do Mszy św. o godz.16.00
  3. Tego roczne podziękowania za zebrane plony, będziemy dziękować na Mszy św. w dniu 13 września o godz.10.00 w Kołczygłowach. Zachęcam do przygotowania wieńców z tego rocznych zbiorów.
  4. W dniu 6 września o godz. 16.00 odbędzie się koncert organowy wpisany w XXII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej, na który już dziś serdecznie zapraszam. Będziemy mogli usłyszeć Galinę Susol – mezzosopran i Taras Ryznyaka – tenor. Oboje  z Ukrainy. Odsyłam do plakatu na stronie parafii i gminy.
  5. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbędzie się w dniu 06 września o godz. 10.00 w Łubnie, a 11.45. w Kołczygłowach. Serdecznie zapraszam rodziców i uczniów na tej Mszy św. zostaną poświęcone tornistry i podręcznikami. Podręczniki do klas 4-8 można odkupić od starszych klas, natomiast ćwiczenia od 1-6 klasy należy zamówić w wydawnictwie „Jedność”. Tak jak jest podane na stronie szkoły.
  6. W dniu 6 września zapraszam na spotkanie o godz. 11.45 rodziców i dzieci, które przygotowują się do pierwszej Komunii św. w dniu 20 września 2020 roku.
  7. W parafia otrzymała list od Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego z Bytowa, aby przestrzegać przepisów sanitarnych, które obowiązują na terenie całego kraju. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, o obowiązku noszenia maseczek w pomieszczeniach zamkniętych.
  8. Już dziś pragniemy zaprosić w dniu 11 wrzesień tj. piątek do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, która rozpoczyna się o godz. 19.00 – Mszą św. i zakończy w kościele w Kołczygłowach. Długość trasy to 33 km . Wszelkie informacje i zapisy przez stronę EDK – Kołczygłowy 2020.