31.01. 2021. A. D.

1. Dziś  na godz. 11.45 zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na Mszę świętą i spotkanie w kościele. Młodzież z Łubna zapraszam na godz. 10.00.
  2. Zapraszamy na Msze święte kolędowe. Zachęcamy, aby skorzystać z tych spotkań w kościele i równocześnie pragniemy przypomnieć że istnieje możliwość kolędy w domu na życzenie rodziny. Tego rodzaju spotkania prosimy ustalać z księżmi indywidualnie.  Ofiary, które zostaną przekazane podczas tych spotkań przez wiernych w kościele czy w domu zostaną przekazane w całości na cele parafialne. W Łubnie na walkę z kornikiem, a w Kołczygłowach na sprawy remontowo budowlane.
  3. We wtorek przypada uroczystość Ofiarowania Pańskiego, w tym dniu pragniemy pamiętać o wszystkich osobach życia kontemplacyjnego, a szczególnie o siostrach zakonnych wywodzących się z naszej wspólnoty parafialnej. Na wszystkich Mszach w tym dniu będzie święcona świeca – gromnica, a kolekta w tym dniu będzie przeznaczona na zakony.
  4. Chorych i osoby starsze odwidzimy z Najświętszym Sakramentem w piątek od godz. 08.00, bardzo proszę zgłaszać telefonicznie.
  5. W piątek zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi świętej z okazji pierwszego piątku miesiąca i tak w Łubnie od godz. 15.00 do Mszy świętej, a w Kołczygłowach od godz. 15.45 do Mszy świętej. Po Mszy świętej zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu prowadzonej przez kapłana. Spotkanie przygotowawcze odbędzie się w środę po ostatniej Mszy świętej w salce JPII.
  6. W sobotę zapraszamy na Mszę świętą i wspólny różaniec o godz.08.00, z okazji pierwszej soboty miesiąca.
  7. Za tydzień zapraszam na Mszę świętą w intencji Żywego Różańca o godz. 11.45, w Łubnie o godz. 09.30. Zmiana godziny różańca jest spowodowana czasem pandemii, oraz możliwością zmiany intencji, a przede wszystkim, by większa ilość osób mogła skorzystać z modlitwy różańcowej zapraszam na transmisję lub osobiście na godz. 11.15 w Kołczygłowach.
  8.  Za tydzień zapraszam na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii świętej w Łubnie o godz. 10.00, a w Kołczygłowach o godz. 11.45.
  9. Zachęcamy pary narzeczonych, które chciałby zawrzeć związek małżeński, aby zgłaszać się do biura parafialnego.
  10. Odpowiadając na prośbę księdza Biskupa Ryszarda Kasynę za tydzień 07 lutego odbędzie się zbiórka przed kościołem na odbudowę spalonego kościoła w Kasparusie. Bóg zapłać za wsparcie.
  11. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Paweł Mikołaj Zielonka stanu wolnego z Sulęczyna i Magdalena Anna Kowalewska stanu wolnego z Kołczygłów. Zapowiedź pierwsza. Damian Kazimierz Kierzk stanu wolnego z Kołczygłów i Karolina Magdalena Smagieł stanu wolnego z Słupska. Zapowiedź pierwsza. Arkadiusz Szyszło stanu wolnego z Kołczygłów i Weronika Reclaw stanu wolnego z Słupska. Zapowiedź pierwsza.
  12. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu odeszli śp. Stanisław Malek z Barnowa i Wanda Mroczek z Barkocina. Dobry Jezu, a nasz Panie…
  13. Bóg zapłać za wsparcie, czy to podczas kolekty, czy na konto parafialne. Konto bankowe: 46 9321 0001 0033 5304 2000 0010.
  14. Plan kolęd: Mszy Świętej kolędowej:

01 luty godz. 17.00 – ul. Wąska, 8-Marca, Pogodna, Miła, Krasickiego, Wolności, Witosa

01 luty godz. 18.00 – ul. Słupska od p. Pawlik, Kwiatowa, Słoneczna, Bukowa,

02 luty godz. 17.00 – ul. Kołłątaja, Staszica, Kościuszki, Niemcewicza.

02 luty godz. 18.00 – ul. Słupska lewa strona od piekarni, Mickiewicza

03 luty godz. 17.00 – ul. 23-Lipca do 59A, Słupska od poczty od końca, Ogrodowa, Leśna, Tuwima i nowe domy

04 luty godz. 18.00 – Kołczygłówki

04 luty godz. 17.00 – ul. Lipowa, Rzemieślnicza ul. Słupska od Bytowa do kościoła