Ogłoszenia parafialne 24.05. 2020. A. D.

1. Dziś w kościele niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego tym samym zapraszam do wspólnej modlitwy nowenną do Ducha Świętego w łączności z wieczorną Mszą świętą o godz. 17.00
  2. W dniu dzisiejszym transmisje Mszy świętych przez FB tylko o godz. 11.45.
  3. „W myśl przepisu prawa kanonicznego (kan. 1043) podaje się do wiadomości, że nasz parafianin, alumn Oskar Pryba ma otrzymać święcenia diakonatu. Gdyby ktoś wiedział o przyczynach sprzeciwiających się udzieleniu kandydatowi święceń, zobowiązany jest w sumieniu powiadomić o tym miejscowego duszpasterza. Wiernych zachęca się do modlitwy za mających otrzymać święcenia, a także o liczne i dobre powołania kapłańskie.”
  4. We wtorek przyda Dzień Wdzięczności za nasze Mamy, zachęcam do modlitwy w ich intencjach, o Boże błogosławieństwo dla żyjących a dla zmarłych o łaskę nieba. Będzie transmisja przez FB o godz.17.00
  5. W sobotę w wigilię uroczystości Zesłania Ducha Świętego zapraszam wraz z naszymi Biskupami do bazyliki katedralnej w Pelplinie, gdzie odbędzie się Diecezjalne Forum Duszpasterskie „U źródła łaski”. Wspólna modlitwa od godz. 18.00. Będzie transmisja przez nasze diecezjalne Radio Głos.
  6. W miesiącu maju ze względu na zaistniałą sytuację nabożeństwa majowe proszę łączyć wraz z wieczornym różańcem w intencji ustania epidemii, o godz. 20.30, a w kościele parafialnym nabożeństwa po Mszy św. o godz. 17.00.
  7. Pragnę podziękować tym parafianom, którzy dostrzegają również wsparcie materialne parafii poprzez składane ofiary na konto parafialne. Tym samym zachęcam do tej inicjatywy. Bóg zapłać. Numer konta jest na stronie internetowej parafii. Konto bankowe: 46 9321 0001 0033 5304 2000 0010.
  8. Przypominany, że istnieje możliwość zamawiania Mszy świętych przez telefon oraz przez Internet, są, wolne intencje w tym tygodniu jak i w następnych.
  9. W naszym kościele na nabożeństwach może być 37 osób, w Kołczygłowach, a w Łubnie 21 osób. Zostaje również zwiększona ilość Mszy św. i tak: równocześnie o godz.08.00 i 10.00 w Łubnie i Kołczygłowach, oraz o godz. 11.45 i 16.00
  10. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Jacek Sokołowski stanu wolnego z parafii Kołczygłowy oraz Beata Wolska stanu wolnego z parafii Brzeźno Szlacheckie. Zapowiedź druga. Damian Michał Kunc stanu wolnego z parafii Gardna Wielka oraz Katarzyna Maria Pindor stanu wolnego z parafii Kołczygłowy. Zapowiedź pierwsza.