Ogłoszenia parafialne 24.11. 2019. A. D.

1. Dziś nasza parafia obchodzi odpust parafialny, jest to największe święto w parafii. Proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia połączone z modlitwą w waszej intencji drodzy parafianie i przybyli goście. Niech Pan Jezus Chrystus Król wszystkim błogosławi. Bardzo serdecznie pragnę podziękować za okazaną pomoc w przygotowaniach i okazane serce przez dary przyniesione na plebanię. Bóg zapłać.
  2. Bardzo serdecznie pragnę podziękować księdzu Marcinowi Kundzie za wygłoszone Słowo Boże i odprawioną Mszę świętą w intencji parafii. Moje podziękowania kieruję również do scholę z parafii Niedamowo, która uświetniła poprzez śpiew dzisiejszą uroczystość. Parafianom za przygotowanie wystroju kościoła. Bóg zapłać.
  3. W poniedziałek zapraszamy na spotkanie Rycerzy Kolumba do salki JPII na godz.18.00. W piątek do wspólnoty Rycerzy Kolumba dołączyło kolejnych dwóch mężczyzn.
  4. Ministranci z naszej parafii udadzą się w sobotę na rozgrywki dekanalne w piłkę nożną do Tuchomia. Początek od godz. 09.00. zbiórka przy salce JPII  godz.08.30. Bardzo proszę o pomoc rodziców w transporcie do Tuchomia.
  5. Za tydzień rozpoczyna się nowy rok liturgiczny, w tym na Mszy św. zostanie poświęcony opłatek na nasze stoły wigilijne. Będzie też istniała możliwość włączenia się w Dzieło pomocy Wigilijnej  przez nabycie świeczek mała po 10 zł., a duża 15 zł.
  6. W dniu 28 stycznia 2020 roku zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu pani Magdy Steczkowskiej od 08 grudnia będzie można nabyć cegiełki, jako bilet wstępu. W tym roku pragniemy wspierać hospicjum.
  7. Są do nabycia bombki na choinkę z naszym kościołem parafialnym i filialny. Zachęcam do nabycia. Jest to dobry prezent dla bliskich jak i wspaniała pamiątka dla każdego parafianina.
  8. Za tydzień o godz.07.30 w Kołczygłowach i o godz.09.30 w Łubnie zapraszam na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym, aby: każdy kraj podjął konieczne działania, by zadbać o przyszłość dzieci, szczególnie tych, które cierpią.
  9. Spotkanie organizacyjne dla osób udających się do Ziemi Świętej w dniu 08 grudnia po Mszy świętej o godz.16.00 w salce Jana Pawła II.