07.02. 2021. A. D.

1. Odpowiadając na prośbę księdza Biskupa Ryszarda Kasynę za tydzień 07 lutego odbędzie się zbiórka przed kościołem na odbudowę spalonego kościoła w Kasparusie. Bóg zapłać za wsparcie. Za tydzień pragniemy wesprzeć Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  2. Dziś zapraszamy na Mszę świętą w intencji Żywego Różańca o godz. 11.45, w Łubnie o godz. 09.30. Zmiana godziny różańca jest spowodowana czasem pandemii, oraz możliwością zmiany intencji, a przede wszystkim, by większa ilość osób mogła skorzystać z modlitwy różańcowej zapraszam na transmisję lub osobiście na godz. 11.15 w Kołczygłowach.
  3.  Dziś zapraszam na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii świętej w Łubnie o godz. 10.00, a w Kołczygłowach o godz. 11.45.
  4. We wtorek do salki na godz. 16.00 zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  5. We czwartek przypada Światowy Dzień Chorego w tym dniu zapraszamy na Msze święte połączone z udzieleniem sakramentu chorych, i modlitw w intencji chorych i osób starszych. Bardzo prosimy, aby osobą starszym dopomóc w przybyciu do kościoła. Msze święte w tym dniu będą miały miejsce w godzinach 08.00 i 17.00. Natomiast w Łubnie Światowy Dzień Chorego za tydzień o godz. 10.00 i udzielenie sakramentu namaszczenia chorych.
  6. Zapraszamy na Msze święte kolędowe. Zachęcamy, aby skorzystać z tych spotkań w kościele i równocześnie pragniemy przypomnieć że istnieje możliwość kolędy w domu na życzenie rodziny. Tego rodzaju spotkania prosimy ustalać z księżmi indywidualnie.  Ofiary, które zostaną przekazane podczas tych spotkań przez wiernych w kościele czy w domu zostaną przekazane w całości na cele parafialne. W Łubnie na walkę z kornikiem, a w Kołczygłowach na sprawy remontowo budowlane.
  7. Zachęcamy pary narzeczonych, które chciałby zawrzeć związek małżeński, aby zgłaszać się do biura parafialnego.
  8. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Paweł Mikołaj Zielonka stanu wolnego z Sulęczyna i Magdalena Anna Kowalewska stanu wolnego z Kołczygłów. Zapowiedź druga. Damian Kazimierz Kierzk stanu wolnego z Kołczygłów i Karolina Magdalena Smagieł stanu wolnego z Słupska. Zapowiedź druga. Arkadiusz Szyszło stanu wolnego z Kołczygłów i Weronika Reclaw stanu wolnego z Słupska. Zapowiedź druga.
  9. Bóg zapłać za wsparcie, czy to podczas kolekty, czy na konto parafialne. Konto bankowe: 46 9321 0001 0033 5304 2000 0010.
  10. Plan kolęd: Mszy Świętej kolędowej:

08 luty godz. 17.00 – Barnowo bloki

08 luty godz. 18.00 – Barnowo