Ogłoszenia parafialne 25.08. 2019. A. D.

1. Za tydzień o godz.07.30 w Kołczygłowach a, w Łubnie o godz. 09.30 zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym, aby: politycy, naukowcy, ekonomiści wspólne pracowali dla ochrony mórz i oceanów. Po Mszy św. spotkanie formacyjne z księdzem. Serdecznie zapraszamy.
  2. Za tydzień powracamy do Mszy świętej o godz. 16.00.
  3. Jest organizowany wyjazd do Nowej Cerkwi w dniu 4 września na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Zapraszamy do zapisów. Cena 20 zł.
  4. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” w cenie 3.30 zł.
  5. Zbliża się nowy rok szkolny i w tym roku nastąpi zmiana podręczników do wszystkich klas w szkole. Wszystkie informacje zostaną w najbliższym czasie podane do wiadomość. W szkole w Łubnie pozostają dotychczasowe. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego w poniedziałek 2 września o godz. 08.00 w Kołczygłowach jak i w Łubnie.
  6. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiarowane kwiaty do naszych świątyń w Kołczygłowach jak i w Łubnie. Bóg zapłać.
  7. Z naszej wspólnoty w tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Heledorcie Wirkus. Śp. Roman Gierszewski pogrzeb we wtorek o godz. 14.00. Dobry Jezu, a nasz Panie……