Ogłoszenia parafialne 26.01. 2020. A. D.

1. Ojciec święty Franciszek w liście apostolskim Aperuit illis ustanowił od tego roku III niedzielę zwykłą Niedzielą Słowa Bożego. Zatem zachęcamy, aby jeszcze częściej sięgać do Pisma Świętego i pogłębiać swoją wiarę.
  2. Dziś przed kościołem Rycerze Kolumba będą rozprowadzać cegiełki wstępu na koncert kolęd.
  3. Dziś istnieje możliwość wsparcia Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie. Bóg zapłać za okazane wsparcie.
  4. W poniedziałek o godz. 18.00 spotkanie z osobami, które chciałby dołączyć do Rycerzy Kolumba w salce JPII.
  5. W poniedziałek zapraszam na spotkanie Franciszkanów Maryi o godz. 18.30 w salce JPII.
  6. We wtorek dniu 28 stycznia 2020 roku zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu pani Magdy Steczkowskiej można nabyć cegiełki, jako bilet wstępu. W tym roku pragniemy wspierać hospicjum bytowskie. Cegiełka 20zł. + 10 zł. i więcej na wsparcie hospicjum. Ze względu na koncert kolęd Msza święta w tym dniu o godz. 16.00.
  7. W środę na godz.17.00 zapraszam na spotkanie młodzieży przygotowującej się przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  8. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca zapraszamy na Mszę świętą o godz.08.00 połączoną z różańcem świętym.
  9. Za tydzień przypada Dzień Życia Konsekrowanego pamiętajmy w tym dniu o zakonach żeńskich i męskich, a w szczególny sposób pamiętajmy o siostrach zakonnych i kapłanach zakonnych wywodzących się z naszej parafii. Przed świątynią będzie istniała możliwość złożenia ofiary na wsparcie życia zakonnego. Bóg zapłać za okazane serce i życzliwość.
  10. Za tydzień na Mszach świętych zostaną poświęcone świece – gromnice, oraz na Mszy św., o godz.10.00 w Łubnie i o 11.45 w Kołczygłowach poświęcone zostaną świece do I Komunii świętej, a po Mszach spotkanie z księdzem.
  11. Za tydzień zapraszam na różaniec w łączności z Ojcem Świętym:, aby głos braci migrantów, którzy wpadli w ręce przemytników, pozbawionych skrupułów, był usłyszany oraz wzięty pod uwagę.
  12. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Łukasz Stefan Radawiec stanu wolnego z Łubna i Adrianna Jażdżewska stanu wolnego z Łubna. Zapowiedź pierwsza.
  13. Ogłoszenie świeckie: Zachęcam do włączenia się w akcję, “Misie Ratownisie”. W akcji tej chodzi o przynoszenie misi, które są potrzebne dla dzieci poszkodowanych w wypadkach samochodowych do 02.02.2020