Ogłoszenia parafialne 26.07. 2020. A. D.

1. Dziś po Mszach świętach, będzie istniała możliwość poświęcenia wszelkich pojazdów z okazji przypadających w sobotę dnia św. Krzysztofa.
  2. W środę po Mszy św. przypominany, że jest odprawiana Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Jest organizowany spływ kajakami w dniu 02 sierpnia tj. niedziela o godz13.30 przy plebanii, a w Gałąźni początek, o godz.14.00. Chętni, którzy chcieliby przyłączyć się do wspólnego spędzenia czasu, zapraszamy do zapisywania się w biurze parafialnym. Trasa z Gałąźni Wielkiej do Konradowa czas ok. 3.5 godziny, a potem wspólne spędzany czas. Koszt 30 zł.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszam na Mszę św. o godz.08.00 połączoną z różańcem świętym przed Najświętszym Sakramentem. Tego dnia chcemy też pamiętać o Powstańcach Warszawskich.
  5. Za tydzień zapraszam na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym o godz. 07.30 w Kołczygłowach, a w Łubnie o godz., 09.30 za, wszystkie osoby, które pracują na morzu, oraz za ich rodziny.
  6. Jest najnowszy numer „w Rodzinie” do nabycia przed kościołem.
  7. Wraz z Wójtem zwracamy się do parafian i całej gminy, aby przestrzegać przepisów sanitarnych, które obowiązują na terenie całego kraju. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, o obowiązku noszenia maseczek w pomieszczeniach zamkniętych. Bardziej szczegółowe informacje znajdują się na stronie parafii i gminy jak również na FB.