Ogłoszenia parafialne 27.10. 2019. A. D.

1. Zapraszam na spotkanie Franciszkanów Maryi we wtorek o godz. 18.30 w salce JPII. Serdecznie zapraszamy również osoby, które chciałyby się włączyć do tej wspólnoty.
  2. Od poniedziałku do czwartku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe i tak dla dzieci o godz.15.30 w poniedziałek, a dla dorosłych i młodzieży po wieczornej Mszy, św., zatem o godz. 17.00.
  3. W środę w szkole będzie miał miejsce Bal Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o strojach świętych. Serdecznie zapraszamy.
  4. W zawiązku z zbliżającą się uroczystością Wszystkich Świętych przypadająca w tym roku w pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi świętej w środę w Łubnie od godz. 15.30, a w czwartek od godz. 15.30 do wieczornej Mszy świętej.
  5. Zapraszam w poniedziałek do salki Jana Pawła II o godz. 16.00 na zbiórkę ministrantów oraz kandydatów do tej zaszczytnej funkcji w Kościele. Jest to zbiórka związana z uroczystością Wszystkich Świętych. Obecność obowiązkowa.
  6. W piątek przypada uroczystość Wszystkich Świętych zapraszamy na Msze święte jak w niedzielę. W tym dniu jest udzielona dyspensa od pokarmów mięsnych. Po Mszy świętej o godz. 11.45 wyruszymy w procesji na nasz cmentarz parafialny.
  7. W dniach od 1-8 listopada możnego uzyskać odpust zupełny pod następującymi warunkami: uczestnictwo we Mszy świętej i przyjęcie Komunii świętej; modlitwa za zmarłych na cmentarzu oraz odmówienie modlitwy za Kościół święty i Papieża.
  8. W niedzielę na godz. 07.30, a w Łubnie na godz. 09.30 zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym, aby na Bliskim Wschodzie zapanował duch dialogu, spotkania i pojednania.
  9. Chorych i osoby starsze odwiedzimy z Najświętszym Sakramentem w piątek 07 listopada od godz. 08.00
  10. Jest organizowana pielgrzymka do Ziemi Świętej w 16-23 styczeń 2020 r., osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do biura parafialnego, po bliższe informacje i dokonywać zapisu.
  11. Jest najnowszy numer „w Rodzinie” cenie 1.50 zł., są również do nabycia kalendarze ścienne z naszej diecezji.
  12. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiarowane kwiaty do naszych świątyń. Bóg zapłać.
  13. Przy konfesjonale, gdzie znajdują się pocztówki z wizerunkiem kościoła są również karteczki na wypominki i na Msze święte zbiorowe za zmarłych. Proszę o wypisanie i wkładanie do odpowiednich kartoników z podanymi miejscowościami. W sobotę o godz. 08.00 i 15.00 Msza święta za zmarłych z różańcem z miejscowości Kołczygłowy, a w Łubnie o godz. 15.00 – Barkocin Laski Miłobądź Wiatrołom Potok, a w niedzielę o godz. 16.00 – Barnowo i Barnowiec. Zachęcamy do wspólnej modlitwy i składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone z tej okazji ofiary.
  14. Proszę o zainteresowanie się długością terminu opłat związanych z grobem. Groby mogą zostać po 20 latach zlikwidowane, gdy nie zostaną dokonane ich przedłużenia. Wszelkie informacje są dostępne w biurze parafialnym. Jeżeli dany grób ma przez rodzinę ma zostać zlikwidowany to również i taką też informacje należy przekazać w biurze parafialnym, aby uniknąć wszelkiego rodzaju nieporozumień.
  15. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Irenę Mrozek Gliszczyńską, a we wtorek o godz. 13.00 śp. Benedykt Breszka i o godz. 15.30 śp. Hanna Tryba. W środę godz. 14.00 pogrzeb śp. Czesława Żukowskiego. Dobry Jezu, a nasz Panie…