21.02. 2021. A. D.

1. W dniu 1 marca o godz. 17.00 w naszej parafii będzie miało miejsce udzielenie sakramentu bierzmowania przez Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Ryszarda Kasynę. Otoczymy naszą modlitwą wszystkich przygotowujących się do tego sakramentu.
  2. Dzisiejsza kolekta remontowo budowlana przeznaczona na walkę z kornikiem w Łubnie, oraz na nasze sprawy bieżące w najbliższym czasie zostaną wymienione meble w zakrystii. Bóg zapłać za okazane wsparcie.
  3. W poniedziałek do kościoła na godz. 16.00 zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  4. W poniedziałek zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi w salce Jana Pawła II o godz. 18.00.
  5. We wtorek spotkanie dla ministrantów w salce Jana Pawła II o godz. 15.30. Prosimy o przybycie wszystkich punktualnie.
  6. W środę na godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie modlitewne przy adoracji Najświętszego Sakramentu młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, oraz wszystkich chętnych, którzy pragną wspólnej modlitwy.
  7. W piątek zapraszamy na nabożeństwa dróg krzyżowych i tak na godz. 16.30 w Łubnie i Msza św, oraz w Kołczygłowach o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 15.30 zapraszamy na nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem, a w Łubnie o godz. 09.30.
  8. W naszej parafia będzie brała udział w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, zapisy przez stronę EDK – Kołczygłowy.
  9. Za tydzień czyli w II Niedzielę Wielkiego Postu w całym kraju pragniemy wspierać pracę misjonarzy naszą modlitwą jak i ofiarą od puszki przed kościołem.
  10. Przez okres ostatnich miesięcy do stycznia 2021r.  do puszki na wsparcie misjonarzy w Senegalu zebrano kwotę 1527,52 zł. Bóg zapłać.
  11. Jest do nabycia najnowszy numer – Pielgrzyma.
  12. Wychodząc z kościoła można zabrać ze sobą skarbonki wielkopostne z naszego Caritasu, w tym roku wspieramy fundację „Małych Stópek”, nasza parafia brał udział w akcji pomocy przy wsparciu tej fundacji w czasie adwentu. Podziękowania znajdują sie na stronie parafii.
  13. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Dawid Bartków stanu wolnego i Agata Małgorzata Wróblewska stanu wolnego z Kołczygłów. Zapowiedz druga. Daniel Franciszek Maczak stanu wolnego i Katarzyna Biesek stanu wolnego z Kołczygłów. Zapowiedz druga. Jarosław Jacek Wantoch Rekowski stanu wolnego i Sara Stanisława Kierzk stanu wolnego z Kołczygłów. Zapowiedz druga. Mateusz Jacek Dworak stanu wolnego i Kinga Patrycja Pięta stanu wolnego z Kołczygłów. Zapowiedz druga. Wojciech Meger stanu wolnego i Sylwia Katarzyna Pupka Lipińska stanu wolnego z Kołczygłów. Zapowiedz druga.