28.02. 2021. A. D.

1. Dziś czyli w II Niedzielę Wielkiego Postu w całym kraju pragniemy wspierać pracę misjonarzy naszą modlitwą jak i ofiarą od puszki przed kościołem.
  2. Jutrzejsze udzielenie sakramentu bierzmowania w naszej parafii zostało przełożone na późniejszy czas.
  3. Kolekta remontowo budowlana przeznaczona na walkę z kornikiem w Łubnie, oraz na nasze sprawy bieżące, w najbliższym czasie zostaną wymienione meble w zakrystii. Bóg zapłać za okazane wsparcie, które wyniosło 2074,23 zł.
  4. W poniedziałek zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi w salce Jana Pawła II o godz. 18.00. Będzie to spotkanie formacyjne.
  5. We wtorek w salce JPII, po Mszy św. spotkanie grupy przygotowującej adorację Najświętszego Sakramentu.
  6. W czwartek na godz. 17.30 czyli po Mszy św. zapraszamy na spotkanie modlitewne przy adoracji Najświętszego Sakramentu prowadzonej przez kapłana. W tym miesiącu adoracja jest przesunięta z piątku ze wglądu na drogi krzyżowe i spowiedź świętą.
  7. W piątek odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem od godz. 08.00, bardzo prosimy, aby zgłaszać chorych telefonicznie.
  8. W piątek zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi świętej i tak w Łubnie od godz. 15.45 do nabożeństwa drogi krzyżowej, a w Kołczygłowach od godz. 16.30 do nabożeństwa drogi krzyżowej
  9. W piątek zapraszamy na nabożeństwa dróg krzyżowych i tak na godz. 16.30 w Łubnie i Msza św, oraz w Kołczygłowach o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 15.30 zapraszamy na nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem, a w Łubnie o godz. 09.30.
  10. W sobotę o godz. 08.00 zapraszamy na Mszę św. i wspólny różaniec.
  11. Za tydzień zapraszamy na wspólny różaniec o godz. 11.15, a Msza św. w intencji żywego różańca o godz.11.45.
  12. Za tydzień jeżeli będzie to możliwe zapraszam rodziców dzieci pierwszokomunijne na spotkanie na Mszę św. o godz. 10.00. w Kołczygłowach i w Łubnie.
  13. W dniu 18 marca  od godz. 09.00 będzie można przynosić elektro-śmieci. Szczegóły zostaną podane w najbliższym czasie.
  14. W naszej parafia będzie brała udział w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, zapisy przez stronę EDK – Kołczygłowy.  Termin 26 marzec 2021 r.
  15. Jest do nabycia najnowszy numer – „ w Rodzinie”.
  16. Wychodząc z kościoła można zabrać ze sobą skarbonki wielkopostne z naszego Caritasu, w tym roku wspieramy fundację „Małych Stópek”, nasza parafia brał udział w akcji pomocy przy wsparciu tej fundacji w czasie adwentu. Podziękowania znajdują się na stronie parafii.
  17. Z naszej wspólnoty w tym tygodniu odeszła śp. Erika Serafin. Dobry Jezu, a nasz Panie…