Ogłoszenia parafialne 28.06. 2020. A. D.

1. Przed tygodniem zebrano kolektę  inwestycyjo-budowlana na rzecz działalności parafii 2959,50 zł. Bóg zapłać za wsparcie inwestycji parafii.
  2. Dziś o godz. 14.00 zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego przejazdu rowerowego. Proszę o zabranie ze sobą kiełbaski na ognisko, które będzie przygotowane w Darżkowie przez sołectwo. Za co już teraz składam serdeczne podziękowanie Bóg zapłać.
  3. W poniedziałek przypada uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła, tego dnia zapraszamy na Mszę świętą o godz. 17.00.
  4. Za tydzień przed kościołem do puszki będzie można złożyć ofiarę na wsparcie Stolicy Apostolskiej i dzieł, które są wspierane przez papieża Franciszka. Bóg zapłać za okazane wsparcie.
  5. W środę po Mszy św. przypominany, że jest odprawiana Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W czwartek przypada dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w łączności z wieczorną Mszą świętą.
  7. W piątek od godz. 08.00 odwiedzimy chorych i osoby starsze. Uwaga ze względu na sytuację związaną z Covid-19 bardzo prosimy o powiadomienie, które osoby proszą o przyjście kapłana z Najświętszym Sakramentem.
  8. W piątek spowiedź święta z okazji pierwszego piątku miesiąca w Łubnie od godz. 15.30 do Mszy świętej a w Kołczygłowach od godz. 16.00 do Mszy świętej.
  9. W piątek o godz. 19.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu okazji pierwszego piątku miesiąca prowadzonej przez kapłana.
  10. W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 08.00 połączoną z różańcem świętym.
  11. Za tydzień zapraszamy na wspólny różaniec święty wraz z Ojcem Świętym o godz. 07.30 w Kołczygłowach, a w Łubnie o, godz.09.30 aby: dzisiejszym rodzicom towarzyszyły: miłość, szacunek oraz dobra rada
  12. Już dziś informujemy, że w miesiącu lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. o godz. 16.00