Ogłoszenia parafialne 04.08. 2019. A. D.

1. Dziś zapraszamy na wspólny różaniec o godz.07.30 wraz z Ojcem Świętym w intencji, aby: rodziny przez życie modlitwy i miłości stawały się coraz bardziej „szkołami wzrastania w człowieczeństwie”; w Łubnie zapraszam na godz. 09.30.
  2. Dziś przypada dzień św. Jana Vieneya – patrona proboszczów. Pamiętajmy o naszych duszpasterzach, którzy towarzyszyli lub towarzyszą nam w drodze do nieba.
  3. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
    Marcin Kulig stanu wolnego i Partycja Maria Marchut stanu wolnego. Zapowiedź druga.
    Seweryn Krasa stanu wolnego i Małgorzata Ewa Prondzyńska stanu wolnego. Zapowiedź druga.
  4. Są w tym tygodniu wolne intencje mszalne.
  5. Za tydzień kolekta inwestycyjna – budowlana. Bóg zapłać za złożone ofiary na rzecz naszej parafii.
  6. Zebrano na wsparcie parafii w Senegalu kwotę 653, 00 zł. Bóg zapłać za okazaną pomoc. Dzięki temu wsparciu pomagamy konkretnym osobom, które dzięki naszemu dobremu sercu mają, co jeść i w co się ubrać.
  7. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiarowane kwiaty do naszych świątyń w Kołczygłowach jak i w Łubnie. Bóg zapłać.
  8. Powstaje książka dotycząca historia parafii w Kołczygłowach i zwracam się z prośbą o przynoszenie materiałów związanych z parafią do biura parafialnego.