07.03. 2021. A. D.

1. Dziś zapraszamy na wspólny różaniec o godz. 11.15, aby pielgrzymka Ojca Świętego do Iraku obfitowała w dary Ducha Świętego, a Msza św. w intencji żywego różańca o godz.11.45.
  2. Dziś zapraszam rodziców dzieci pierwszokomunijne na spotkanie na Mszę św. o godz. 10.00. w Kołczygłowach i w Łubnie.
  3. Na wsparcie misjonarzy w Senegalu o. Marka Walkusza zebrano w miesiącu lutym kwotę: 506, 20 zł. Bóg zapłać.
  4. W poniedziałek zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi w salce Jana Pawła II o godz. 18.00.
  5. Przygotowujemy się do akcji pomocy dla Antosia, który potrzebuje aparat słuchowy całkowity jego koszt wynosi 40 tys., chcemy piec babeczki – ciasto, które będzie można zakupić przed kościołem w niedzielę palmową. Chętni do pomocy mogą zgłaszać się do biura parafialnego.
  6. W celu uzyskania jak największych łask w Roku św. Józefa Ksiądz Biskup Ryszard Kasyna postanawia, aby: w dniach od 10 do 18 marca 2021 r. w parafiach odmawiano po każdej Mszy Świętej nowennę do św. Józefa. W naszym kościele dzisiejszej niedzieli przed mszą świętą będziemy czytali po jednym świadectwie cudu, otrzymanego przez wstawiennictwo świętego Józefa, w celu ukazania jego bliskości w każdym czasie, naszego życia.
  7. W piątek zapraszamy na nabożeństwa dróg krzyżowych i tak na godz. 16.30 w Łubnie i Msza św, oraz w Kołczygłowach o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 15.30 zapraszamy na nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem, a w Łubnie o godz. 09.30.
  8. Za tydzień kolekta inwestycyjno – budowlana na walkę z kornikiem w Łubnie, a w Kołczygłowach na meble do zakrystii.
  9. W dniu 18 marca  od godz. 09.00 będzie można przynosić elektro-śmieci. Będzie to akcja wsparcia misjonarzy.
  10. W dniu 20 marca zapraszamy wszystkich chętnych do honorowego oddani krwi od  godz. 10.00 do 13.00. Autobus będzie stał przy salce Jana Pawła II.
  11. W naszej parafia będzie brała udział w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, zapisy przez stronę EDK – Kołczygłowy.  Termin 26 marzec 2021 r.
  12. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Arnold Grzegorz Piechowski stanu wolnego i Natalia Kinga Piszko stanu wolnego z Kołczygłów zapowiedź pierwsza.
  13. Jest do nabycia najnowszy numer – „ Pielgrzym”.
  14. Wychodząc z kościoła można zabrać ze sobą skarbonki wielkopostne z naszego Caritasu, w tym roku wspieramy fundację „Małych Stópek”, nasza parafia brał udział w akcji pomocy przy wsparciu tej fundacji w czasie adwentu. Podziękowania znajdują sie na stronie parafii.
  15. Z naszej wspólnoty w tym tygodniu odeszli śp. Felicja Wasyluk z Kołczygłów pogrzeb w poniedziałek; Franciszek Cieszyński z Wiatrołomu pogrzeb we wtorek; Władysław Radawiec z Barnowa pogrzeb w środę; Edmund Pupka Lipinski z Kołczygłów pogrzeb czwartek. Dobry Jezu, a nasz Panie…