21.03. 2021. A. D.

1. Dziś będzie istniała możliwość wsparcia przez modlitwę i ofiarę materialną Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie. Polecamy ofiarności.
  2. Dziś zapraszam rodziców dzieci pierwszokomunijne na spotkanie na Mszę św. o godz. 10.00. w Kołczygłowach i w Łubnie. Zostaną poświęcone modlitewniki.
  3. Dziś będzie miał miejsce akt zawierzenia naszych rodzin świętemu Józefowi. Istniej również możliwość nabycia małych figurek św. Józefa.
  4. Kolekta inwestycyjna – budowlana na walkę z kornikiem w Łubnie, a w Kołczygłowach na meble do zakrystii wyniosła 2178,20 zł. Bóg zapłać, również za wpłaty na konto parafii.
  5. Od dnia dzisiejszego do wtorku w naszej parafii będą miały miejsce rekolekcje parafialne, które poprowadzi ks. Mirosław Zabrocki z Zgromadzenia CSSp. Msze święte tak jak podane w intencjach. W niedzielę i poniedziałek o godz. 19.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez kapłana. Kolekta w poniedziałek i wtorek będzie przeznaczona jako nasze podziękowanie za wygłoszone Słowo Boże. Zapraszamy w tym czasie również do skorzystania ze spowiedzi świętej wielkanocnej. Chociaż termin naszej spowiedzi parafialnej będzie miał miejsce w najbliższą sobotę od godz. 09.00 – 10.00 i 15.00 – 16.00.
  6. W czwartek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego Msze św. w tym dniu 08.00 i o 17.00 w Kołczygłowach i Łubnie.
  7. W piątek w godzinach 12.00 – 17.00 Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na Bazarek Wielkanocy, z którego dochód jest przeznaczony na aparat słuchowy dla Antosia, który kosztuje 40 tyś zł. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy. Każda pomoc się liczy.
  8. Prosimy, aby skarbonki z jałmużną postną przynosić do kościoła czy do biura parafialnego, pamiętać należy, aby były podpisane z imienia i nazwiska. Środki przeznaczone są na fundację „Małych stópek”.
  9. W piątek zapraszamy na nabożeństwa dróg krzyżowych i tak na godz. 16.30 w Łubnie i Msza św., oraz w Kołczygłowach o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 15.30 zapraszamy na nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem, a w Łubnie o godz. 09.30.
  10. W Niedzielę Palmową będzie można przy kościele wesprzeć akcję wsparcia „Pola Nadziei” wsparcie hospicjum – nabywając palmy jak i ciasto – babeczki.
  11. W niedzielę za tydzień zapraszamy młodzież do Bytowa na Światowy Dzień Młodzieży.
  12. W dniach od 19 – 25 marca będzie trwała nowenna w obronie życia. Zachęcamy do włączenia się w to dzieło, podczas każdej Mszy św.
  13. Zapraszamy osoby, które chcą się włączyć w przygotowanie i współtworzenie Drogi Krzyżowej ulicami naszej parafii, kontakt przez biuro parafii. Odbędzie się za tydzień.
  14. W naszej parafia będzie brała udział w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, zapisy przez stronę EDK – Kołczygłowy.  Termin 26 marzec 2021 r. Początek godz. 19.00 w Kołczygłowach Mszą świętą.
  15. Jest do nabycia najnowszy numer – „w Rodzinie”, oraz „Pielgrzym”