Ogłoszenia parafialne 31.05. 2020. A. D.

1. W najbliższą sobotę godz. 15.00 w Bazylice w Pelplinie zostaną udzielone święcenia w stopniu diakonatu alumną naszego Seminarium, w którym to gronie znajduje się nasz parafianin Oskar Pryba. Otoczmy naszych modlitwach wszystkich powołanych do kapłaństwa i zakonu. Transmisja radiowa w naszym diecezjalnym radiu „Głos” Zachęcam do włączenia się w modlitwę.
  2. W dniu dzisiejszym transmisje Mszy świętych przez FB tylko o godz. 11.45.
  3. W miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwa poświęcone Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, czyli na nabożeństwa czerwcowe. Ze względu na zaistniałą sytuację nabożeństwa proszę łączyć wraz z wieczornym różańcem w intencji ustania epidemii, o godz. 20.30, a w kościele parafialnym nabożeństwa po Mszy św. o godz. 17.00.
  4. W środę po Mszy św. przypominany, że jest odprawiana Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W środę korzystając z obluźnień sanitarnych, a zarazem kończącym się okresem wielkanocnym oraz z okazji pierwszego piątku zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania w Kołczygłowach od godz. 19.00 – będą również księża z sąsiednich parafii. W czwartek zapraszamy do skorzystania z spowiedzi świętej w Łubnie od godz. 18.00. Wszystko oczywiście przy zachowaniu przepisów sanitarnych, które obowiązują w tym czasie.
  6. W czwartek ks. proboszcz, a w piątek ks. wikariusz od godz. 08.00 odwiedzi chorych, ale tylko tych, którzy telefonicznie dokonają zgłoszenia.
  7. W piątek zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 19.00 poprowadzoną przez kapłana.
  8. W sobotę o godz. 08.00 zapraszam na pierwszą sobotę miesiąca poświęconego Najświętszej Maryi Pannie, po Mszy św. wspólny różaniec.
  9. Za tydzień o godz. 07.30 w Kołczygłowach zapraszam na różaniec i wymianę tajemnic różańcowych, a w Łubnie o godz. 09.30. wraz z Ojcem Świętym, aby ci którzy cierpią, odnaleźli swoje drogi życia, pozwalając się dotknąć Sercu Jezusa.
  10. Z całego serca pragnę podziękować wszystkim parafianom, za okazane zrozumienie i życzliwość w formie modlitwy jak i wsparcia finansowego poprzez składane ofiary na konto parafialne. (Numer konta jest na stronie internetowej parafii. Konto bankowe: 46 9321 0001 0033 5304 2000 0010.). Bóg zapłać.
  11. Biuro parafialne jest czynne po Mszach świętych wieczornych.
  12. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Damian Michał Kunc stanu wolnego z parafii Gardna Wielka oraz Katarzyna Maria Pindor stanu wolnego z parafii Kołczygłowy. Zapowiedź druga. Wojciech Wabik stanu wolnego i Dominika Małgorzata Knopik z parafii Kołczygłowy. Zapowiedź pierwsza.
  13. Z naszej wspólnoty w tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Antoniego Młocickiego z Barnowca. Dobry Jezu a nasz Panie …