04.04. 2021. A. D.

1. W naszym kościele parafialnym stosując obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne może być w świątyni 22 osoby, a w Łubnie 15 osób, natomiast przed świątynią należy zadbać o przestrzeganie dystansu społecznego czyli1,5 metra. Aby umożliwić uczestnictwo w Eucharystii, księża będą wychodzić na zewnątrz w celu udzielenia Komunii świętej. Zostanie również ustawione nagłośnienie na zewnątrz świątyni. Aby umożliwić większej grupie osób udział we Mszy świętej nie będzie koncelebry proszę sprawdzenie godzin poszczególnych Mszy.
  2. Pragnę powiedzieć DZIĘKUJE za strojenie kościoła w Kołczygłowach i w Łubnie za każdy gest życzliwości nie tylko z okazji świąt, ale każdego dnia. Bóg zapłać. Dziękuje za składane ofiary dzięki, którym można było w tych ograniczeniach pandemicznych przygotować wystrój świątyni.
  3. Jutro drugi dzień świąt Msze święte jak w niedzielę. Tego dnia pragniemy wspierać szkolnictwo katolickie. Bóg zapłać za złożone na ten cel ofiary.
  4. Zapraszamy do modlitwy różańcowej o godz.11.15, która również będzie transmitowana przez media społecznościowe. Różaniec za tydzień wraz z Ojcem Świętym: aby nasze serca potrafiły otwierać się na pomoc dla bliźniego.
  5. Za tydzień rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia do puszki będzie można złożyć ofiarę.
  6. Za tydzień kolekta inwestycyjno-budowlana przeznaczona na walkę z kornikiem w Łubnie, a w Kołczygłowach na nowe meble w zakrystii. Bardzo dziękujemy za złożone ofiary na konto parafii, które znajduje się na stronie parafii.
  7. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Sebastian Mucha Malwina Mucha z Kołczygłów.  Zapowiedź druga. Jarosław Chamier Gliszczyński z parafii Borzyszkowy i Katarzyna Kuklińska z parafii Kołczygłowy. Zapowiedź druga.
  8. Od Wielkiego Piąteku zapraszamy na Nowennę do Miłosierdzia Bożego jak i Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 16.45. Przez całą oktawę czyli do Niedzieli Miłosierdzia zapraszamy do udziału w procesji dookoła kościoła.
  9. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł w sobotę śp. Alfons Lemańczyk z Darzkowa. Pogrzeb odbędzie się w czwartek o godz. 14.30. Dobry Jezu, a nasza Panie….