11.04. 2021. A. D.

1. Zapraszamy do modlitwy różańcowej o godz.11.15, która również będzie transmitowana przez media społecznościowe. Różaniec za tydzień wraz z Ojcem Świętym: aby nasze serca potrafiły otwierać się na pomoc dla bliźniego.
  2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia do puszki będzie można złożyć ofiarę. Bóg zapłać.
  3. Dziś  kolekta inwestycyjno-budowlana przeznaczona na walkę z kornikiem w Łubnie, a w Kołczygłowach na nowe meble w zakrystii. Bardzo dziękujemy za złożone ofiary na konto parafii, które znajduje się na stronie parafii.
  4. W środę na godz. 17.00 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączonej wraz z modlitwami przez wstawiennictwo św. Józefa.
  5. Za tydzień będziemy obchodzić Niedzielę Słowa Bożego. Tym samym zachęcamy do czytania Pisma Świętego, które jest dla nas Słowem samego Pana Boga do nas.
  6. Można nabyć Voucher na film „Wyrok na niewinnych”, który można zobaczyć w kinie domowy za zaledwie 5 zł., jest z lektorem w języku polskim. Normalna cena biletu wynosi 20 zł. Osoby chętne, które są zainteresowane zapraszam do biura parafialnego. Biletów jest tylko 39 sztuk. Więcej informacji na temat filmu na stronie parafii.