18.04. 2021. A. D. .

1. Obchodzimy dziś Niedzielę Słowa Bożego. Tym samym zachęcamy do czytania Pisma Świętego, które jest dla nas Słowem samego Pana Boga do nas.
  2. Kolekta inwestycyjno-budowlana przeznaczona na walkę z kornikiem w Łubnie, a w Kołczygłowach na nowe meble w zakrystii. Wyniosła 845,34 zł. Bardzo dziękujemy za złożone ofiary na konto parafii, które znajduje się na stronie parafii.
  3. W poniedziałek przypada 19 -tego w tym dniu zapraszamy na dodatkowe modlitwy przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji naszych rodzin, o godz. 17.00
  4. W środę na godz. 17.00 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączonej wraz z modlitwami przez wstawiennictwo św. Józefa.
  5. W piątek przypada dzień świętego Wojciecha głównego patrona naszej ojczyzny. Zachęcamy do modlitwy za nasz kraj.
  6. Za tydzień niedziela Dobrego Pasterza, która rozpocznie modlitwy o powołania do kapłaństwa i zakonu oraz tego dnia w tym dniu będziemy się modlić o urodzaje.
  7. Można nabyć Voucher na film „Wyrok na niewinnych”, który można zobaczyć w kinie domowy za zaledwie 5 zł., jest z lektorem w języku polskim. Normalna cena biletu wynosi 20 zł. Osoby chętne, które są zainteresowane zapraszam do biura parafialnego. Więcej informacji na temat filmu na stronie parafii.
  8. Z naszej parafii odeszli: śp. Jan Borowki z Wierszyna pogrzeb we wtorek o godz. 10.00 w Kołczygłowach; oraz  śp. Stefania Gołębiewska z Miłobądzią pogrzeb w środę o godz., 13.00 w Kołczygłowach, a różaniec w Łubnie od niedzieli o godz. 17.00.
  9. Ogłoszenie świeckie: Od 1 kwietnia br. w całej Polsce trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Podstawową formą udziału w spisie jest samospis internetowy. Wystarczy wejść na stronę www.spis.gov.pl i wypełnić elektroniczny formularz. Na tej stronie podany jest również numer telefonu na infolinię, gdzie można uzyskać dodatkowe informacje lub dokonać spisu przez telefon. Udział w spisie jest obowiązkowy i obejmuje wszystkich mieszkańców.