06.06. 2021. A. D.

1. Dziękujmy za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu wszystkich uroczystość, które miały miejsce w tym całym tygodniu począwszy od  Mszy św. prymicyjnej poprzez uroczystość Bożego Ciała po sobotnią uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Ta wielka mobilizacja nas wszystkich pokazuje, potrafimy dużo dać od siebie, w Łubnie jak i w Kołczygłowach. Bóg zapłać.
  2. Dziś zapraszam na wspólny różaniec o godz. 11.15, a Msza święta w intencji róż różańcowych będzie miała miejsce o godz. 08.00 i w Łubnie o godz. 10.00. Po Mszy świętej spotkanie w kościele.
  3. Trwa oktawa Bożego Ciała jak też biały tydzień dzieci Pierwszo Komunijnych zapraszamy na procesje Eucharystyczne. I tak zapraszamy dzieci na godzinę 10.00 klasę A, a dzieci z klasy B na 11.45 w niedzielę, a w tygodniu zapraszamy klasa A w dni: poniedziałek i środę, natomiast klasa B we wtorek i czwartek a w piątek razem na zakończenie i uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W Łubnie zapraszamy dzieci na próby przed uroczystością Pierwszej Komunii Świętej  poniedziałek na godz. 12.50 po szkole, natomiast we wtorek, środa o godz. 17.00. W czwartek o godz. 17.00  spowiedź święta dla dzieci i rodziców zapraszamy, oraz dla wszystkich chętnych z okazji odpustu parafialnego św. Antoniego w Łubnie.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa do Serca Pana Jezusa w łączności z Mszą świętą wieczorną. W piątek przypada uroczystość Serca Pana Jezusa.
  6. Za tydzień kolekta inwestycyjna na potrzeby parafii. Bóg zapłać. Dziękuje osobą, które jako anonimowi darczyńcy złożyli ofiary na meble w kościele parafialnym, zbieramy cały czas ofiary na pokrycie kosztów walki z kornikiem w Łubnie. Bóg zapłać.
  7. W sobotę o godz. 11.00 w kościele filialnym będzie miała miejsce Pierwsza Komunia święta. Serdecznie zapraszamy.
  8. Za tydzień przypada odpust św. Antoniego w Łubnie zapraszamy na Mszę świętą, którą odprawi jako ks. Oskar Pryba udzielając specjalnego błogosławieństwa.
  9. Za tydzień zapraszamy na otwarty Meeting  dla osób mających problem alkoholowy do salki Jana Pawła II, spotkanie o godzinie 15.00.
  10. W dniu 20 czerwca po Mszy świętej o godz. 14.00 w Łubnie zapraszamy na wycieczkę rowerową. Zbiórka przy kościele. Serdecznie zapraszamy, zakończenie w Łobzowie spotkaniem przy ognisku.
  11. W dniu 04 lipca tj. w niedzielę jest organizowany wspólny czas na wyprawie kajakami. Koszt to 50 zł. Szczegół wkrótce na stronie parafii. Ilość osób jest ograniczona decydować będzie kolejność zgłoszeń – w biurze parafialnym.