13.06. 2021. A. D.

1. Dziękuje za przygotowanie i uczestnictwo we Mszy świętej Pierwszo Komunijnej Świętej w Łubnie w dniu wczorajszym, a równocześnie dziękuje za przygotowanie dzisiejszej uroczystości odpustowej św. Antoniego w Łubnie, oraz księdzu Oskarowi Prybie za odprawienie Mszy św. w intencji parafii.
  2. Episkopat Polski zdejmuje dyspensę od udziału we Mszy świętej zatem za tydzień nie będzie można z niej już korzystać tym samym ZAPRASZMY NA SPOTKANIA MODLITEWNE.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa do Serca Pana Jezusa w łączności z Mszą świętą wieczorną.
  4. Dzisiejsza kolekta inwestycyjna na potrzeby parafii. Bóg zapłać. Dziękuje osobą, które jako anonimowi darczyńcy złożyli ofiary na meble w kościele parafialnym, zbieramy cały czas ofiary na pokrycie kosztów walki z kornikiem w Łubnie. Bóg zapłać. Jestem po rozmowach wstępnych z witrażystą, będzie istniała możliwość ufundowania witraża od danej rodziny czy też konkretnej miejscowości. Do czego zachęcam.
  5. Dziś zapraszamy na otwarty Meeting  dla osób mających problem alkoholowy do salki Jana Pawła II, spotkanie o godzinie 15.00.
  6. Dziś wieczorem zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie o godz. 19.00 proszę zabrać ze sobą świece potrzebne do procesji.
  7. Msza święta dla dzieci Pierwszo Komunijnych z Łubna w poniedziałek o godz. 17.00.
  8. We wtorek zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi spotkanie odbędzie się w salce Jana Pawła II o godz. 18.00.
  9. W sobotę przypada 19 -tego zatem w tym dniu będziemy się modlić przez wstawiennictwo świętego Józefa. Zapraszamy na nabożeństwo połączone z wieczorną Mszą świętą.
  10. Zbliża się zakończenie roku szkolnego zatem zapraszamy na Msze święte dla dzieci i młodzieży za tydzień tj. 20 czerwca o godz. 10.00 w Łubnie i w Kołczygłowach. Bardzo prosimy, aby dzieci i młodzież wzięła udział w tej Mszy świętej swój udział.
  11. W dniu 20 czerwca o godz. 14.00 w Łubnie zapraszamy na wycieczkę rowerową. Zbiórka przy kościele. Serdecznie zapraszamy, zakończenie w Łobzowie spotkaniem przy ognisku. Osoby, które chcą wziąć udział w wycieczce rowerowej już w Kołczygłowach to zbieramy się już o godz. 12.00 przy salce parafialnej. Proszę zabrać ze sobą kiełbaskę i chleb na wspólne ognisko, które będzie maiło miejsce w Łobzowie.
  12. W dniu 04 lipca tj. w niedzielę jest organizowany wspólny czas na wyprawie kajakami. Koszt to 50 zł. Szczegół wkrótce na stronie parafii. Ilość osób jest ograniczona decydować będzie kolejność zgłoszeń – w biurze parafialnym.
  13. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Fabian Juliusz Dawidowicz stanu wolnego z parafii Kołczygłowy i Patrycja Kinga Żuk stanu wolnego z parafii Biesowice. Zapowiedź pierwsza.