20.06. 2021. A. D.

1. Episkopat Polski zdejmuje dyspensę od udziału we Mszy świętej z dniem dzisiejszy, nie będzie można z niej już korzystać tym samym ZAPRASZMY NA SPOTKANIA MODLITEWNE.
  2. Zbliża się zakończenie roku szkolnego zatem zapraszamy na Msze święte dla dzieci i młodzieży za dziś tj. 20 czerwca o godz. 10.00 w Łubnie i w Kołczygłowach. Bardzo prosimy, aby dzieci i młodzież wzięła udział w tej Mszy świętej swój udział.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa do Serca Pana Jezusa w łączności z Mszą świętą wieczorną.
  4. Kolekta inwestycyjna na potrzeby parafii  z przed tygodnia wyniosła 3188,17 zł. Bóg zapłać. Dziękuje osobą, które jako anonimowi darczyńcy złożyli ofiary na meble w kościele parafialnym, zbieramy cały czas ofiary na pokrycie kosztów walki z kornikiem w Łubnie. Bóg zapłać. Jestem po rozmowach wstępnych z witrażystą, będzie istniała możliwość ufundowania witraża od danej rodziny czy też konkretnej miejscowości. Do czego zachęcam.
  5. W tym tygodniu zostały zamówione figury św. Józefa do Kołczygłów i do Łubna. Jeżeli ktoś chciałby którąś w tych figur ufundować to istnieje taka możliwość.
  6. Za tydzień tj. 27 czerwca zapraszamy na otwarty Meeting  dla osób mających problem alkoholowy, oraz osoby których ten problem jest do salki Jana Pawła II, spotkanie o godzinie 17.00.
  7. We wtorek zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi spotkanie odbędzie się w salce Jana Pawła II o godz. 18.00.
  8. W dniu 27 czerwca o godz. 14.00 w Łubnie zapraszamy na wycieczkę rowerową. Zbiórka przy kościele. Serdecznie zapraszamy, zakończenie w Łobzowie spotkaniem przy ognisku. Osoby, które chcą wziąć udział w wycieczce rowerowej już w Kołczygłowach to zbieramy się już o godz. 12.00 przy salce parafialnej. Proszę zabrać ze sobą kiełbaskę i chleb na wspólne ognisko, które będzie maiło miejsce w Łobzowie.
  9. W dniu 04 lipca tj. w niedzielę jest organizowany wspólny czas na wyprawie kajakami. Koszt to 50 zł. Szczegół wkrótce na stronie parafii. Ilość osób jest ograniczona decydować będzie kolejność zgłoszeń – w biurze parafialnym.
  10. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Fabian Juliusz Dawidowicz stanu wolnego z parafii Kołczygłowy i Patrycja Kinga Żuk stanu wolnego z parafii Biesowice. Zapowiedź druga.
  11. Biorąc pod uwagę okres wakacji ulegną godziny Mszy świętej i tak o godz. 08.00 11.45; i na czas próbny na razie na lipiec o godz. 19.00 w Kołczygłowach, a w Łubnie o godz. 10.00. Msze święte z intencjami o godz. 19.00 są wolne.
  12. Z naszej wspólnoty w tym tygodniu odeszli śp. Stefania Róża Woźniak – Łozyk pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 14.30 oraz śp. Zygmunt Lemańczyk pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 14.30. Dobry Jezu, a nasz Panie ….