27.06. 2021. A. D.

1. Episkopat Polski zdejmuje dyspensę od udziału we Mszy świętej z dniem dzisiejszy, nie będzie można z niej już korzystać tym samym ZAPRASZMY NA SPOTKANIA MODLITEWNE.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa do Serca Pana Jezusa w łączności z Mszą świętą wieczorną.
  3. W dniu 27 czerwca o godz. 14.00 w Łubnie zapraszamy na wycieczkę rowerową. Zbiórka przy kościele. Serdecznie zapraszamy, zakończenie w Łobzowie spotkaniem przy ognisku. Osoby, które chcą wziąć udział w wycieczce rowerowej już w Kołczygłowach to zbieramy się już o godz. 12.00 przy salce parafialnej. Proszę zabrać ze sobą kiełbaskę i chleb na wspólne ognisko, które będzie maiło miejsce w Łobzowie.
  4. Dziś tj. 27 czerwca zapraszamy na otwarty Meeting  dla osób mających problem alkoholowy, oraz osoby w których ten problem jest do salki Jana Pawła II, spotkanie o godzinie 17.00.
  5. We wtorek przypada uroczystość śś. Piotra i Pawła Msze święte w tym dniu o godz. 08.00 i 17.00. W tym dniu pamiętajmy w modlitwie o Ojcu Świętym – Franciszku. Za tydzień natomiast zbiórka do puszek na wsparcie dzieł humanitarnych realizowanych przez Papieża.
  6. Zapraszamy w czwartek na godz. 19.00 na spotkanie Rycerzy Kolumba do salki Jana Pawła II, oraz osoby, które chciałby się włączyć w to dzieło.
  7. We wtorek po Mszy świętej zapraszamy na spotkanie grupy modlitewnej do salki Jana Pawła II.
  8. Wyjątkowo w czwartek zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi świętej w Łubnie o godz. 15.00 do Mszy świętej, a w Kołczygłowach od godz. 16.00 do Mszy świętej.
  9. W piątek od godz.08.00 odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem, BARDZO prosimy o zgłaszanie chorych i osób starszych, abyśmy mogli dotrzeć do tych osób, które nie mogą same przyjść do kościoła. Zgłoszenia przyjmujemy telefoniczne.
  10. W piątek zapraszamy po Mszy świętej na adorację Najświętszego Sakramentu prowadzonej przez kapłana, a od godz. 20.00 zapraszamy na adorację nocną, trwającą do Mszy świętej o godz. 08.00 w sobotę połączonej z różańcem z okazji pierwszej soboty miesiąca.
  11. W niedziele zapraszamy na wspólny różaniec święty członkinie Żywego Różańca wraz z Ojcem Świętym o godz. 07.30 w Kołczygłowach, a o godz. 09.30 w Łubnie , aby sytuacje konfliktowe rozwiązywać na drodze dialogu i społecznego zrozumienia.
  12. W dniu 04 lipca tj. w niedzielę jest organizowany wspólny czas na wyprawie kajakami. Koszt to 50 zł. Szczegół wkrótce na stronie parafii. Ilość osób jest ograniczona decydować będzie kolejność zgłoszeń – w biurze parafialnym. Plan jest następujący zapraszamy na Mszę świętą o godz. 08.00 i wspólny wyjazd na spływ. Szczegółowy plan znajduje się na stronie parafii.
  13. Biorąc pod uwagę okres wakacji ulegną godziny Mszy świętej i tak o godz. 08.00 11.45; i na czas próbny na razie na lipiec o godz. 19.00 w Kołczygłowach, a w Łubnie o godz. 10.00. Msze święte z intencjami o godz. 19.00 są wolne.
  14. Jest organizowany wyjazd na Mszę świętą z modlitwą o uzdrowienie do Nowej Cerkwi / Chojnic w dniu 07 lipca tj. środa. Proszę się zapisywać koszt wyjazdu 25 zł. Wyjazd autobusu o godz. 16.00, a powrót tego samego dnia w okolicach godz.22.00. Jak będzie więcej osób to będziemy jechać przez Łubno.
  15. Na wsparcie pracy i dzieci w Afryce dla księdza Marka Walkusza zebrano przez dwa miesiące 752,00 zł. Bóg zapłać.
  16. Z naszej wspólnoty w tym tygodniu odeszli śp. Czesław Gierszewski pogrzeb odbył się w sobotę o godz. 10.00 oraz śp. Władysława Ringwelskiego pogrzeb odbył się w sobotę o godz. 12.00 Dobry Jezu, a nasz Panie ….