Ogłoszenia parafialne

04.07. 2021. A. D.

  1. Dziś przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na wsparcie dzieł humanitarnych realizowanych przez Papieża.
  2. Dzisiaj zapraszamy na wspólny różaniec członkinie Żywego Różańca oraz wszystkich chętnych wraz z Ojcem Świętym o godz. 07.30 w Kołczygłowach, a o godz. 09.30 w Łubnie , aby sytuacje konfliktowe rozwiązywać na drodze dialogu i społecznego zrozumienia.
  3. W każdą niedzielę o godz. 17.00 zapraszamy na Meeting  dla osób mających problem alkoholowy, oraz wszystkich tych osób w które ten problem mają w swojej rodzinie zapraszamy jest do salki Jana Pawła II.
  4. Biorąc pod uwagę okres wakacji ulegną godziny Mszy świętej i tak o godz. 08.00 11.45; i na czas próbny na razie na lipiec o godz. 19.00 w Kołczygłowach, a w Łubnie o godz. 10.00. Msze święte z intencjami o godz. 19.00 są wolne.
  5. W sobotę będzie istniała możliwość oddania krwi. Od godz. 10.00 – 13.00. Bardzo proszę o mobilizację, gdyż brakuje krwi w czasie wakacyjnym.
  6. Za tydzień kolekta inwestycyjna – budowlana. Bóg zapłać za okazane wsparcie.
  7. Zbliża się dzień patronalny wszystkich kierowców i podróżujących – świętego Krzysztofa. Już dziś pragnę zaprosić na poświęcenie naszych pojazdów. Wraz z grupą motocyklistów z Kołczygłów zapraszamy WSZYSTKICH MOTOCYKLISTÓW  na poświecenie motorów do Łubna na godz. 10.00, a po Mszy świętej odbędzie się przejazd – parada motocyklistów do Kołczygłów.

Możliwość komentowania została wyłączona.