11.07. 2021. A. D.

1. Dziś kolekta inwestycyjna – budowlana. Bóg zapłać za okazane wsparcie.
  2. We wtorek zapraszamy na apel fatimski o godz. 19.00, bardzo proszę o zabranie ze sobą świec do procesji wokół kościoła.
  3. W środę w łączności z wieczorną Mszą świętą zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączonej z modlitwami przez wstawiennictwo świętego Józefa.
  4. W każdą niedzielę o godz. 17.00 zapraszamy na Meeting  dla osób mających problem alkoholowy, oraz wszystkich tych osób w które ten problem mają w swojej rodzinie zapraszamy jest do salki Jana Pawła II.
  5. Biorąc pod uwagę okres wakacji ulegną godziny Mszy świętej i tak o godz. 08.00 11.45; i o godz. 19.00 w Kołczygłowach, a w Łubnie o godz. 10.00.
  6. W sobotę  10 lipca 2021 r. oddane zostało 4.5 litra.  Bóg zapłać.
  7. Ojciec Święty – Franciszek prosi, aby od tego roku obchodzić dzień Babci i dziadka w dniu 25 lipca, dlatego już dziś zachęcamy, aby w tym dniu bardziej pamiętać o naszych bliskich krewnych w modlitwie jak i w obecności.
  8. Zbliża się dzień patronalny wszystkich kierowców i podróżujących – świętego Krzysztofa tj. 25 lipiec. Już dziś pragnę zaprosić na poświęcenie naszych pojazdów. Wraz z grupą motocyklistów z Kołczygłów zapraszamy WSZYSTKICH MOTOCYKLISTÓW  na poświecenie motorów do Łubna na godz. 10.00, a po Mszy świętej odbędzie się przejazd – parada motocyklistów na trasie Łubno – Wądół – Łobzowo – Łubno – Kołczygłowy. Zapraszamy.
  9. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Jarosław Grzegorz Bronk stanu wolnego z parafii Ugoszcz i Dagmara Magdalena Lorbiecka stanu wolnego z parafii Kołczygłowy. Zapowiedź pierwsza. Krzysztof AdrianDejastanu wolnego oraz Angelika Zmuda Trzebiatowska z parafii Kołczygłowy. Zapowiedź pierwsza.