Ogłoszenia parafialne

18.07. 2021. A. D.

  1. Pragnę podziękować całemu sołectwu z Wądołu za odnowienie miejscowego krzyża co też zostało dokończone przez wczorajszą uroczystość jego poświęcenia. Słowa wdzięczności kieruję do mieszkańców wraz z Panią Sołtys obecną jak i poprzednią za zaangażowanie oraz za przygotowanie spotkania rodzinnego w formie festynu. Bóg zapłać wszystkim sponsorom jak i osobą życzliwym w przeprowadzeniu tej uroczystości.
  2. Kolekta inwestycyjna – budowlana z minionego tygodnia wyniosła 2465,00 zł. Bóg zapłać za okazane wsparcie.
  3. W poniedziałek modlitwy przez wstawiennictwo św. Józefa w łączności ze Mszą św.
  4. W środę w łączności z wieczorną Mszą świętą zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączonej z modlitwami przez wstawiennictwo świętego Józefa.
  5. W każdą niedzielę o godz. 17.00 zapraszamy na Meeting  dla osób mających problem alkoholowy, oraz wszystkich tych osób w które ten problem mają w swojej rodzinie zapraszamy jest do salki Jana Pawła II.
  6. Ojciec Święty – Franciszek prosi, aby od tego roku obchodzić dzień Babci i dziadka w dniu 25 lipca, dlatego już dziś zachęcamy, aby w tym dniu bardziej pamiętać o naszych bliskich krewnych w modlitwie jak i w obecności.
  7. Zbliża się dzień patronalny wszystkich kierowców i podróżujących – świętego Krzysztofa tj. 25 lipiec. Już dziś pragnę zaprosić na poświęcenie naszych pojazdów. Wraz z grupą motocyklistów z Kołczygłów zapraszamy WSZYSTKICH MOTOCYKLISTÓW  na poświecenie motorów do Łubna na godz. 10.00, a po Mszy świętej odbędzie się przejazd – parada motocyklistów na trasie Łubno – Wądół – Łobzowo – Łubno – Kołczygłowy. Zapraszamy.
  8. Nasz Biskup Ryszard Kasyna zwraca się z prośbą, aby wesprzeć pomocą poszkodowanych w wyniku trąby jak i burz, które nawiedziły Polskę i Niemcy. Zatem za tydzień odbędzie się zbiórka przed kościołem  na wsparcie poszkodowanych.  Przed laty z tych miejsc płynęła pomoc dla naszego rejonu, tym bardziej odpowiedzmy na ten apel.
  9. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Jarosław Grzegorz Bronk stanu wolnego z parafii Ugoszcz i Dagmara Magdalena Lorbiecka stanu wolnego z parafii Kołczygłowy. Zapowiedź druga. Krzysztof AdrianDejastanu wolnego oraz Angelika Zmuda Trzebiatowska z parafii Kołczygłowy. Zapowiedź druga.

Możliwość komentowania została wyłączona.