Ogłoszenia parafialne

25.07. 2021. A. D.

  1. Nasz Biskup Ryszard Kasyna zwraca się z prośbą, aby wesprzeć pomocą poszkodowanych w wyniku trąby jak i burz, które nawiedziły Polskę i Niemcy. Zatem za dziś odbędzie się zbiórka przed kościołem  na wsparcie poszkodowanych.  Przed laty z tych miejsc płynęła pomoc dla naszego rejonu, tym bardziej odpowiedzmy na ten apel.
  2. Już dziś obchodzimy dzień patronalny wszystkich kierowców i podróżujących – świętego Krzysztofa tj. 25 lipiec. Zapraszamy na poświęcenie naszych pojazdów. Wraz z grupą motocyklistów z Kołczygłów zapraszamy WSZYSTKICH MOTOCYKLISTÓW  na poświecenie motorów do Łubna na godz. 10.00, a po Mszy świętej odbędzie się przejazd – parada motocyklistów na trasie Łubno – Wądół – Łobzowo – Łubno – Kołczygłowy. Zapraszamy.
  3. W środę w łączności z wieczorną Mszą świętą zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączonej z modlitwami przez wstawiennictwo świętego Józefa.
  4. W każdą niedzielę o godz. 17.00 zapraszamy na Meeting  dla osób mających problem alkoholowy, oraz wszystkich tych osób w które ten problem mają w swojej rodzinie zapraszamy jest do salki Jana Pawła II.
  5. Dziś – Ojciec Święty – Franciszek prosi, aby od tego roku obchodzić dzień Babci i Dziadka w dniu 25 lipca, zachęcamy, aby w tym dniu bardziej pamiętać o naszych bliskich krewnych w modlitwie jak i w obecności.
  6. Za tydzień zapraszamy na wspólny różaniec w Kołczygłowach o godz. 07.30, a w Łubnie o godz. 09.30 wraz z Ojcem Świętym aby: Kościół otrzymał od Ducha Świętego łaskę i siłę do reformowania się w świetle Ewangelii.
  7. Z naszej wspólnoty w tym tygodniu odszedł śp. Zygmunt Kowalik. Pogrzeb odbył się w sobotę. Dobry Jezu, a nasz Panie ….

Możliwość komentowania została wyłączona.