01.08. 2021. A. D.

1. Dziś zapraszamy na wspólny różaniec w Kołczygłowach o godz. 07.30, a w Łubnie o godz. 09.30 wraz z Ojcem Świętym aby: Kościół otrzymał od Ducha Świętego łaskę i siłę do reformowania się w świetle Ewangelii.
  2. W środę w łączności z Mszą świętą zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączonej z modlitwami przez wstawiennictwo świętego Józefa. W tym tygodniu Msza święta poranna o godz. 08.00.
  3. W czwartek zapraszamy na spotkanie grupy modlitewnej po Mszy świętej wieczornej.
  4. W piątek od godz. 08.00 odwiedzimy chorych i osoby starsze z Najświętszym Sakramentem. Proszę o zgłaszanie przez telefon.
  5. Spowiedź święta w piątek w Łubnie od godz. 15.00 do Mszy świętej, czyli 15.30, a w Kołczygłowach spowiedź św. od godz. 16.00 do Mszy św. Po Mszy świętej zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu prowadzonej przez ks. Kazimierza.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie miała miejsce przez całą noc do Mszy św. w sobotę godz. 08.00. Na różaniec z okazji pierwszej soboty miesiąca zapraszam na godz. 07.30.
  7. Na wsparcie pracy ojca Marka Walkusza w Afryce zebrano kwotę za lipiec 974,07 zł.
  8. Za tydzień kolekta inwestycyjna – budowlana na nasze spawy parafialne. Bóg zapłać.
  9. W naszym kościele w dniu 15 sierpnia o godz. 20.00 odbędzie się koncert zespołu Na Cały Głos z Pelplina, już dziś serdecznie zapraszamy. Występ będzie poprzedzony występem zespołu Anioły z Bytowa. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na stronie parafii. Wstęp na koncert jest wolny. W dniu 17 sierpnia zapraszamy na dwa przedstawienia teatralne i na kino pod chmurką. Początek od godz. 18.00. Wstęp wolny.
  10. W każdą niedzielę o godz. 17.00 zapraszamy na Meeting  dla osób mających problem alkoholowy, oraz wszystkich tych osób w które ten problem mają w swojej rodzinie zapraszamy jest do salki Jana Pawła II.