08.08. 2021. A. D.

1. Dzisiejsza kolekta inwestycyjna – budowlana na nasze spawy parafialne. Bóg zapłać.
  2. We wtorek przypada świętego Wawrzyńca głównego patrona naszej diecezji.
  3. W środę w łączności z Mszą świętą zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączonej z modlitwami przez wstawiennictwo świętego Józefa. W tym tygodniu Msza święta poranna o godz. 08.00.
  4. W piątek 13 sierpnia zapraszamy na nabożeństwo fatimskie na godz. 20.00. Proszę o zabranie ze sobą świec potrzebnych do procesji wokół kościoła.
  5. Za tydzień poświecenie kłosów zbóż, ziół i kwiatów na każdej Mszy św. prosimy o zrobienie wianuszków lub bukietów.
  6. W naszym kościele w dniu 15 sierpnia o godz. 20.00 odbędzie się koncert zespołu Na Cały Głos z Pelplina, już dziś serdecznie zapraszamy. Występ będzie poprzedzony występem zespołu Anioły z Bytowa. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na stronie parafii. Wstęp na koncert jest wolny. W dniu 17 sierpnia o godz. 18.00 zapraszamy na dwa przedstawienia teatralne: „Przypowieści o dobroci” oraz „ Dawid i Goliat” i na kino pod chmurką na film „Był sobie pies 2”. Początek od godz. 18.00. Wstęp wolny. Parking przy kościele parafialnym.
  7. Jest nowy numer „Pielgrzym” w cenie 3.5 zł.
  8. W każdą niedzielę o godz. 17.00 zapraszamy na Meeting  dla osób mających problem alkoholowy, oraz wszystkich tych osób w które ten problem mają w swojej rodzinie zapraszamy jest do salki Jana Pawła II.