15.08. 2021. A. D.

1. Dziś poświecenie kłosów zbóż, ziół i kwiatów na każdej Mszy św. prosimy o zrobienie wianuszków lub bukietów.
  2. W naszym kościele w dniu 15 sierpnia o godz. 20.00 odbędzie się koncert zespołu Na Cały Głos z Pelplina, już dziś serdecznie zapraszamy. Występ będzie poprzedzony występem zespołu Anioły z Bytowa, którzy wystąpią o godz.18.30. Serdecznie zapraszamy. Wstęp na koncert jest wolny.
  3. W dniu 17 sierpnia o godz. 18.00 zapraszamy na dwa przedstawienia teatralne: „Przypowieści o dobroci” oraz „ Dawid i Goliat” i na kino pod chmurką na film „Był sobie pies 2”. Początek od godz. 18.00. Wstęp wolny. Parking przy kościele parafialnym.
  4. W dniu 19 każdego miesiąca tj. czwartek zapraszamy na wspólne modlitwy przez wstawiennictwo świętego Józefa. W łączności z Mszą świętą.
  5. Przed tygodniem kolekta inwestycyjna – budowlana na nasze spawy parafialne wyniosła 2784,51 Bóg zapłać.
  6. Jest organizowany w dniu 01 września 2021 r. wyjazd do Nowej Cerkwi na Msze św. z modlitwą o uzdrowienie. Zainteresowani wyjazdem z Kołczygłów jak i z Łubna proszę o zgłaszanie się w biurze parafialnym.
  7. W środę w łączności z Mszą świętą zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączonej z modlitwami przez wstawiennictwo świętego Józefa.
  8. W każdą niedzielę o godz. 17.00 zapraszamy na Meeting  dla osób mających problem alkoholowy, oraz wszystkich tych osób w które ten problem mają w swojej rodzinie zapraszamy jest do salki Jana Pawła II.
  9. Z rozpoczęciem września wracamy do Mszy świętych o następujących godz. 08.00, 10.00 Łubno i Kołczygłowy i 11.45 i 16.00 w Kołczygłowach.
  10. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.